DNY MAXMAX.cz jsou tady! Mimořádná SLEVA -10 % NA VŠE s kódem: DNYMAXMAX
Levné dekorace
Samolepky na zeď DOMEČKY - vzor 6 - 070 černá

Samolepky na zeď DOMEČKY - vzor 6 - 070 černá

Běžně: 599 Kč Ušetříte 100 Kč (20 %) oproti běžné / doporučené MOC v internetových nebo kamenných prodejnách. Více zde.
499  vč. DPH

Omlouváme se,
ale tento produkt
není již v prodeji.

Související produkty

Zdarma při nákupu nad 7 999 Kč

ID25362
499 

Vyprodáno

Popis

Jednobarevné samolepky na zeď DOMEČKY - originální dekorace do moderních bytů i dětských pokojů 

Originální samolepky na zeď během několika málo minut vkusně a efektně doladí interiér Vašeho domova, lze je aplikovat na všechny běžné hladké povrchy - stěny, dveře, okenní tabule, nábytek, obklady… Samolepky na zeď jsou zhotoveny z vysoce kvalitní fólie, mají matný povrch neodrážející světlo, po aplikaci na povrch stěny vypadají jako malované. Inspirujte se širokým výběrem vzorů a barev. Příklady použití dekoračních samolepek na zeď naleznete ve fotogalerii.

Velikost archu: 94 x 30 cm! Samolepku si můžete vybrat z 28 barvených odstínů! 

 

Návod na použití: Po rozbalení nechte samolepku alespoň 24 hodin v klidu narovnat. Vyberte hladký povrch, ujistěte se, zda je čistý a suchý. Transportní fólii důkladně přitlačte k samolepce. Sejměte podkladový papír a přiložte samolepku na zeď do požadované polohy. Důkladně vyhlaďte. Poté odstraňte transportní fólii. Lepení je velmi jednoduché, při aplikaci se neušpiníte, nepoškodíte zeď ani nábytek. Výhoda této samolepky je, že ji můžete nalepit na zeď jako celý arch najednou, nebo každou samolepku zvlášť podle vlastního uvážení. 

Dodací lhůty: Vzhledem k velkému množství motivů a barevných kombinací jsou tyto samolepky vyráběny zákazníkům na míru na základě objednávek. Samolepky se tisknou v časových intervalech uvedených pod cenou produktu.

Upozorňujeme, že tyto samolepky nejsou vhodné na velmi hrubé, mastné nebo jinak poškozené povrchy. S každou samolepkou je dodáván návod k lepení, který je nutné dodržovat. Tento návod naleznete také v sekci Tipy a rady.