DNES SLEVA -10 % na všechny matrace, toppery a chrániče matrací s kódem: MAXRELAX
Samolepky do dětského pokoje - sady
Samolepky na zeď SUPER XXL - vzor 11

Samolepky na zeď SUPER XXL - vzor 11

Běžně: 1 150 Kč Ušetříte 151 Kč (15 %) oproti běžné / doporučené MOC v internetových nebo kamenných prodejnách. Více zde.
999  vč. DPH

Omlouváme se,
ale tento produkt
není již v prodeji.

Související produkty

Zdarma při nákupu nad 7 999 Kč

ID394
999 

Vyprodáno

Popis

Dětské samolepky na zeď SUPER XXL - originální dětské samolepící dekorace

Vytvořte svým dětemdětského pokoje pohádkové prostředí. Originální samolepky na zeď během několika málo minut vkusně a efektně doladí interiér Vašeho domova, lze je aplikovat na všechny běžné hladké povrchy - stěny, dveře, okenní tabule, nábytek, obklady… Naše samolepící obrázky dokonale ladí s designem dětských postelí BABY BEDS, jako dekorace jsou skvělým dárkem pro všechny děti. Samolepky na zeď jsou zhotoveny z vysoce kvalitní fólie, mají matný povrch neodrážející světlo, po aplikaci na povrch stěny vypadají jako malované. V nabídce máme desítky druhů originálních dekoračních samolepek: metry na zeď, nálepky okolo vypínačů a zásuvek, nálepky pro kreativní úpravu interiérů s motivy známých dětských pohádkových postaviček, hrdinů a další. Inspirujte se širokým výběrem vzorů a barev a dopřejte svým dětem atraktivnější prostředí. Příklady použití dekoračních samolepek na zeď naleznete ve fotogalerii.

Velikost archu: 120 x 150 cm (1,8 m2)!! Každý obrázek je samostatná samolepka!

 

Sada obsahuje tyto obrázky: dům (49cm x 38cm), psí bouda (49cm x 38cm, 25cm x 19cm), kočka (49cm x 33cm, 27cm x 18cm), pes (49cm x 37cm, 29cm x 22cm), záhony (42cm x 25cm), strom – tmavozelený (71cm x 49cm), světlezelený 2ks, slepičky, králíčci, kuřátka – žluté a šedé, miska pro psa, pták s žížalou, ptačí hnízdo, lopaty, vědra s vodou, zelí, plot, růže, tráva, sazenice. Celkem 94 samolepek!

Návod na použití: Vyberte hladký povrch, ujistěte se, zda je čistý a suchý. Sejměte samolepku a přiložte do požadované polohy. Poté vyhlaďte hadříkem. Lepení je velmi jednoduché, při aplikaci se neušpiníte, nepoškodíte zeď ani nábytek.
Dodací lhůty: Většinu zboží máme skladem, takže Vám jej obratem zašleme. Přesto se může stát, že zrovna Vámi požadovaná samolepka bude momentálně vyprodaná. V takovém případě Vám ji při nejbližší možné příležitosti necháme natisknout a termín dodání potvrdíme e-mailem.

Upozorňujeme, že tyto samolepky nejsou vhodné na velmi hrubé, mastné nebo jinak poškozené povrchy.
S každou samolepkou je dodáván návod k lepení, který je nutné dodržovat. Tento návod najdete také v sekci Tipy a rady.