HAPPY DAYS na MAXMAX.cz jsou tady! Mimořádná SLEVA -5 % NA VŠE s kódem: HAPPY
Samolepky tráva color
Samolepky na zeď TRÁVA COLOR - vzor 9

Samolepky na zeď TRÁVA COLOR - vzor 9

Běžně: 899 Kč Ušetříte 133 Kč (17 %) oproti běžné / doporučené MOC v internetových nebo kamenných prodejnách. Více zde.
od 766  vč. DPH

Omlouváme se,
ale tento produkt
není již v prodeji.

Související produkty

Zdarma při nákupu nad 7 999 Kč

ID24922*
od 766 

Vyprodáno

Popis

Samolepky na zeď TRÁVA COLOR - moderní samolepící dekorace

Originání samolepky na zeď jsou v dnešní době nedílnou součástí každého bydlení. Perfektně se hodí do každého moderního bytu nebo dětského pokoje, díky matnému povrchu neodrážejí světlo, po aplikaci na povrch stěny vypadají jako malované. Jednobarevné dekorační samolepky na zeď jsou zhotoveny z vysoce kvalitní fólie, lze je aplikovat na všechny běžné hladké povrchy - stěny, dveře, okna, nábytek, obklady... Díky samolepkám můžete z každého interiéru během krátké chvíle vytvořit útulné místo pro život, záleží jen na Vaší fantazii, jak jednotlivé samolepky na zdi rozmístíte. Samolepky s motivem trávy můžete vybírat z bezmála třiceti různých barev, dokonale tak ladí ke každé barvě stěny. Příklady použití samolepek naleznete v rozsáhlé fotogalerii.

Velikost archu: 100 x 94 cm! 28 barevných odstínů! 

Návod na použití: Po rozbalení nechte samolepku alespoň 24 hodin v klidu narovnat. Vyberte hladký povrch, ujistěte se, zda je čistý a suchý. Transportní fólii důkladně přitlačte k samolepce. Sejměte podkladový papír a přiložte samolepku na zeď do požadované polohy. Důkladně vyhlaďte. Poté odstraňte transportní fólii. Lepení je velmi jednoduché, při aplikaci se neušpiníte, nepoškodíte zeď ani nábytek. Výhoda této samolepky je, že ji můžete nalepit na zeď jako celý arch najednou nebo každou samolepku zvlášť podle vlastního uvážení. 

Dodací lhůty: Vzhledem k velkému množství motivů a barevných kombinací jsou tyto samolepky vyráběny zákazníkům na míru na základě objednávek. Samolepky se tisknou v časových intervalech uvedených pod cenou produktu.

Upozorňujeme, že tyto samolepky nejsou vhodné na velmi hrubé, mastné nebo jinak poškozené povrchy. S každou samolepkou je dodáván návod k lepení, který je nutné dodržovat. Tento návod naleznete také v sekci Tipy a rady.