HAPPY DAYS na MAXMAX.cz jsou tady! Mimořádná SLEVA -7 % NA VŠE s kódem: HAPPY
Matrace 200x100 cm
Taštičková matrace SUPER 200x100x20 cm HR/kokos

Taštičková matrace SUPER 200x100x20 cm HR/kokos

5 349  vč. DPH
+

1-2 týdny

Zdarma při nákupu nad 7 999 Kč

ID75218
5 349 

1-2 týdny

Popis
Parametry

Taštičková matrace SUPER 200x100x20 cm - HR/kokos

Exkluzivní taštičková matrace, která se vyznačuje moderním provedením s oblíbenými kokosovými vlákny a precizním zpracováním. Základem ortopedické matrace SUPER jsou 12cm taštičkové pružiny DoubleHARD, které rozdělují matraci do 9 anatomických zón lišicích se tuhostí. Pružiny jsou z obou stran překryty přírodním filcempolyuretanovou pěnou, která zajišťuje potřebný komfort. Na jedné straně je přidána vrstva 7zónové elastické HR pěny odolné proti deformacím se stupněm tvrdosti H3 (středně tvrdá). Tato pěna perfektně reaguje na změnu polohy těla, čímž výrazně zvyšuje pohodlí při spánku. Druhá strana je pokryta vrstvou z kokosových vláken, které umožňují potřebnou cirkulaci vzduchu, což výrazně eliminuje množení roztočů a vzniku plísní. Kokosové vlákno matraci markantně zpevňuje a zvyšuje také její nosnost. Tato strana je označena stupněm tvrdosti H4 (tvrdá). Matrace je vhodná i pro alergiky. 

Matrace SUPER je lepena inovativním systémem HotMelt, u kterého oproti klasickým vodním lepidlům nevznikají při výrobě těkavé látky. Lepidlo HotMelt je navíc obohaceno o vosky a přírodní pryskyřice zabraňující oxidaci lepidla, aby byla matrace maximálně bezpečná a splňovala veškeré hygienické normy.  

Matrace je oboustranná (stupně tvrdosti H3/H4). Ideální nosnost je do 90 kg. Výška matrace je 20 cm.

Složení matrace:  taštičkové pružiny, polyuretanová pěna s hustotou 25 kg/m3, přírodní filc, elastická HR pěna s hustotou 30 kg/m3, kokosové vlákno 

Potah: 100% polyester, prošívaný, hypoalergenní, snímatelný (na zip), lze prát v pračce na 30 °C. 

Konstrukce jádra matrace: 2 cm profilovaná HR pěna, 2 cm PUR pěna, filcový oddělovač pružin, 12 cm taštičkové pružiny doublehard, filcový oddělovač pružin, 2 cm PUR pěna, 1 cm kokosová vlákna, ovčí vlna

Vzhledem k řezání materiálů matrací ve stlačeném stavu si výrobce vyhrazuje právo na odchylky rozměrů do +/- 3% u šířky i délky a +/-1 cm výšky matrace.

Výška matrace (cm):
20 cm
Jádro matrace:
Taštičkové pružiny 289 ks/m2
Přídavné vrstvy matrace :
Kokos , Studená (HR) pěna , Polyuretanová (PUR) pěna