DNES SLEVA -10 % na všechny matrace, toppery a chrániče matrací s kódem: MAXRELAX
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY ke zboží zakoupenému v e-shopu MAXMAX.cz
 
Poskytujeme jen ty nejlepší služby a proto při objednávce nad 7999 Kč mají naši zákazníci DOPRAVU ZDARMA. Tím to ale nekončí. Díky vlastní firemní flotile dvaceti dodávkových vozidel doručujeme většinu zboží zákazníkům v České republice sami, prostřednictvím našich profesionálně vyškolených řidičů. Jedná se zejména o rozměrově větší nebo velmi křehké zboží typu: dětský a moderní nábytek, postele, sprchové kouty, dveře, zástěny, vany, umyvadla, zahradní nábytek apod., vyžadující vysoké nároky na bezpečnou přepravu a opatrnou manipulaci. Jen tak totiž dokážeme zaručit, aby Vám objednané zboží dorazilo v pořádku, bez poškození a v domluvený čas.
 
Naši manuálně zruční a ochotní zaměstnanci toho však umí ještě mnohem více. Nechce se Vám s doručenými balíky tahat až do desátého patra nebo trávit čas sestavováním nábytku dlouhé hodiny? Pak využijte našich doplňkových služeb VÝNOS DO PATRA nebo ODBORNÁ MONTÁŽ NÁBYTKU. Obojí Vám zajistíme za velmi výhodných podmínek k Vaší plné spokojenosti. Stačí jen zadat Váš požadavek do poznámky objednávky a my už se Vám sami ozveme s nezávaznou cenovou kalkulací poptávané služby.
 
Více o nabízených službách:
 
VÝNOS DO PATRA
 
Nábytek nebo sanitární techniku, které u nás zakoupíte, Vám naši odborně proškolení zaměstnanci rádi vynesou přímo do Vašeho bytu či domu, kam si budete přát. 
Jak službu VÝNOS DO PATRA objednat a jak probíhá?
Jednoduše si v nabízených doplňkových službách u vybraného produktu označíte "Máme zájem o VÝNOS DO PATRA" a my už se Vám ozveme. Jakmile bude zboží/objednávka pro Vás připravena k expedici, pracovník logistického oddělení se s Vámi telefonicky spojí, domluví termín a čas doručení a na základě Vašich požadavků Vám sdělí přesnou cenu služby. Cena za výnos do patra se liší v závislosti na typu a hmotnosti zboží, počtu pater nebo zda máte ve svém domě výtah či nikoliv. Garantujeme Vám, že v případě doručení našimi firemními vozy se nikdy nesetkáte s neochotou řidičů nebo nešetrným zacházením s balíky. Pokud se rozhodnete předem domluvené služby výnos do patra na poslední chvíli nevyužít, nic se neděje, zboží Vám řidič šetrně umístí za první uzamykatelné dveře. 
Službu "VÝNOS DO PATRA" si můžete objednat i tak, že zadáte Váš nezávazný požadavek do poznámky objednávky a my už se Vám sami zavčas telefonicky ozveme.
Máte dotaz? Napište nám na: servis@maxmax.cz nebo volejte: +420 577 477 588 (PO - PÁ 8.00 - 15.00 hod).
 
UPOZORNĚNÍ: Službu VÝNOS standardně nabízíme ve všech krajských městech v ČR a jejich přilehlém okolí, kam naši řidiči běžně zajíždějí. Z kapacitních důvodů bohužel nejsme schopni službu zákazníkům nabídnout plošně na celém území ČR. Děkujeme za pochopení. 
 
Orientační ceník výnosu:
100 - 500 Kč podle počtu pater, množství a velikosti balíků.
 
ODBORNÁ MONTÁŽ nábytku
  
Nechcete se do sestavování nábytku pouštět sami? Pak tuto starost nechte na nás a naši montážní technici se postarají o vše potřebné. 
Jak službu MONTÁŽ NÁBYTKU objednat a jak probíhá? 
Jednoduše si v nabízených doplňkových službách u vybraného produktu označíte "Mám zájem o MONTÁŽ NÁBYTKU" a my už se Vám ozveme. Ještě než bude zboží/objednávka pro Vás připravena k expedici, pracovník logistického oddělení se s Vámi telefonicky spojí a na základě Vašich požadavků Vám sdělí přesnou cenu služby. Ta se liší v závislosti na povaze a množství sestavovaného nábytku. Pokud si cenu montáže vzájemně odsouhlasíme, nábytek Vám v domluveném termínu přivezeme a u Vás doma odborně a hlavně šetrně sestavíme. Naši profesionální montážní technici vždy dbají na to, aby nedošlo k poškození vybavení bytu a veškerý vzniklý odpad následně po sobě uklidí a ZDARMA odvezou. Montáž nábytku hradí kupující (objednatel) po dokončení služby, platbu lze provést v hotovosti nebo platební kartou. Montáže nábytku provádíme primárně na území České republiky.
Službu "MONTÁŽ NÁBYTKU" si můžete objednat i tak, že zadáte Váš nezávazný požadavek do poznámky objednávky a my už se Vám sami zavčas telefonicky ozveme.
Máte dotaz? Napište nám na: servis@maxmax.cz nebo volejte +420 737 484 000 (PO - PÁ 8.00 - 15.00 hod)
 
UPOZORNĚNÍ: Službu MONTÁŽ NÁBYTKU standardně nabízíme ve všech krajských městech v ČR a jejich přilehlém okolí, kam naši řidiči běžně zajíždějí. Z kapacitních důvodů bohužel nejsme schopni službu zákazníkům nabídnout plošně na celém území ČR. Děkujeme za pochopení. 
 
Orientační ceník montážních prací:
Dětská / moderní postel jednolůžko (včetně šuplíku): 1390 - 1990 Kč/ks 
Dětská patrová postel nebo postel s přistýlkou - dvou nebo třílůžko (včetně šuplíku): 1890 - 2490 Kč/ks 
Manželská postel / dvoulůžko (včetně šuplíku): 1890 - 2490 Kč/ks
Dětský / psací / televizní / jídelní stůl: 1490 - 2490 Kč/ks
Dětská / šatní skříň: 1790 - 2790 Kč/ks
Knihovna, regál, komoda: 1690 - 2290 Kč/ks
Dětská / kancelářská židle nebo křeslo: 490 Kč/ks
Truhla na hračky: 690 Kč/ks
Noční stolek: 690 Kč/ks
Polička: 350 Kč/ks
Koupelnový nábytek: 990- 1490 Kč/ks
Ostatní zboží na dotaz.
Odvoz vzniklých odpadů a obalového materiálu ZDARMA.
Z bezpečnostních důvodů neprovádíme pevnou montáž nábytku ke stěně nebo k zemi, abychom eliminovali případné poškození síťových rozvodů pod povrchem.
 
Množstevní slevy na montáž:
Při nákupu 3 - 5 kusů nábytku nabízíme slevu 10% na jejich montáž.
Při nákupu 6 - 9 kusů nábytku nabízíme slevu 20% na jejich montáž. 
Při nákupu 10 a více kusů nábytku nabízíme slevu 30% na jejich montáž.
 
Inspirujte se v rozsáhlé fotogalerii a prohlédněte si reálné výsledky naší práce ZDE.