HAPPY DAYS na MAXMAX.cz jsou tady! Mimořádná SLEVA -7 % NA VŠE s kódem: HAPPY

Na přání Vám zboží šetrně vyneseme do každého patra

Nábytek nebo sanitární techniku, které u nás zakoupíte, Vám naši odborně proškolení zaměstnanci rádi vynesou přímo do Vašeho bytu či domu, kam si budete přát. 
Jak služba funguje? Zadejte Váš NEZÁVAZNÝ požadavek na výnos do poznámky objednávky a vyčkejte na telefonický kontakt od nás. Jakmile bude objednávka pro Vás připravena, pracovník logistického oddělení se s Vámi spojí, domluví termín a čas doručení a na základě Vašich požadavků sdělí přesnou cenu služby. Cena za výnos do patra se liší v závislosti na typu a hmotnosti zboží, počtu pater nebo zda máte ve svém domě výtah či nikoliv. Garantujeme Vám, že v případě doručení našimi firemními vozy se nikdy nesetkáte s neochotou řidičů nebo nešetrným zacházením s balíky. Pokud se rozhodnete domluvenou službu výnos do patra na poslední chvíli nevyužít, nic se neděje, zboží Vám řidič šetrně umístí za první uzamykatelné dveře.
Máte dotaz? Napište nám na: objednavky@maxmax.cz nebo volejte: +420 577 477 588 (PO - PÁ 8.00 - 15.00 hod)
 
UPOZORNĚNÍ: Službu VÝNOS standardně nabízíme ve všech krajských městech v ČR a jejich přilehlém okolí, kam naši řidiči běžně zajíždějí. Z kapacitních důvodů bohužel nejsme schopni službu zákazníkům nabídnout plošně na celém území ČR. Děkujeme za pochopení.
 
Orientační ceník výnosu: 
100 - 500 Kč podle počtu pater, množství a velikosti balíků.