Matrace 160x80 cm
Dětská latexová matrace UDINE 160x80x9 cm + potah Aloe vera
Dětská latexová matrace UDINE 160x80x9 cm + potah Aloe vera

Dětská latexová matrace UDINE 160x80x9 cm + potah Aloe vera

5 589  vč. DPH
Při platbě převodem: 5 533 Kč
+

2-3 týdny

Zdarma při nákupu nad 6 999 Kč

ID131802
5 589 

2-3 týdny

Popis
Parametry

Dětská latexová matrace UDINE + potah Aloe vera

Prémiová latexová matrace UDINE se vyznačuje moderním provedením a perfektním komfortem. Základem matrace je latex, který u matrací zajišťuje ty nejlepší možné vlastnosti. Perfektně reaguje na změnu polohy těla, čímž výrazně zvyšuje pohodlí při spánku. Zároveň umožňuje potřebnou cirkulaci vzduchu, což výrazně eliminuje množení roztočů a vzniku plísní. Matrace je tedy vhodná i pro alergiky. Latex je elastický, velmi odolný a trvanlivý. Díky svým povrchovým vlastnostem zabraňuje přehřívání matrace a působí "chladivě".   

Tato matrace ze série 4KIDS je vytvořena speciálně pro ty nejmladší uživatele. Jsou v ní použity materiály nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti a a zajišťují maximální komfort pro dobrý spánek. 

Matrace je oboustranná (stupeň tvrdosti H2 - středně měkká) s nosností do 80 kg. Výška matrace je 9 cm.

Složení matrace:  20% přírodní latex s hustotou 60kg/m3, 80% syntetický latex s hustotou 60 kg/m3 

Potah: 100% polyester impregnován extraktem z ALOE VERA, prošívaný, hypoalergenní a antibakteriální, snímatelný (na zip), lze prát v pračce na 30 °C. 

Konstrukce jádra matrace: 8 cm latex

Použitý latex se pyšní certifikací EuroLATEX Eco Standard od německého institutu TFI. Je tedy zaručena shoda s evropskými normami v oblasti zdraví a životního prostředí. Ke sklízení přírodního latexu jsou vybírány pouze guatemalské lesy, které projdou přísnými normami pro obnovitelné hospodářství lesů FSC. Není překvapením, že matrace nese i označení Öko-Tex Standard 100, protože jsou použity pouze nezávadné materiály bez pesticidů, těžkých kovů i formaldehydu.

Vzhledem k řezání materiálů matrací ve stlačeném stavu si výrobce vyhrazuje právo na odchylky rozměrů do +/- 3% u šířky i délky a +/-1 cm výšky matrace.

Výška matrace (cm):
9 cm
Jádro matrace:
Latex