DNES SLEVA -10 % na všechny matrace, toppery a chrániče matrací s kódem: MAXRELAX
Matrace 140x70 cm
Dětská matrace AHORN - KOKO 140x70x9 cm - pěna/kokos + potah Aloe vera

Dětská matrace AHORN - KOKO 140x70x9 cm - pěna/kokos + potah Aloe vera

2 981  vč. DPH
+

2-4 týdny

Zdarma při nákupu nad 7 999 Kč

ID242707
2 981 

2-4 týdny

Popis
Parametry

Dětská matrace AHORN - KOKO 140x70x9 cm - pěna/kokos + potah Aloe vera

Jednoduchá a velmi efektivní dětská pěnová matrace Koko se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, použitím značkových pěn a skvělého potahu. Základem matrace je polyuretanová pěna (PUR) střední tuhosti se zvýšeným odporem proti stlačení (T 25-36), což razantně prodlužuje životnost a dodává ideální pevnou podporu pro správný vývoj páteře. Polyuretanová pěna zajišťuje přizpůsobení matrace tvaru těla a příjemné rozložení váhy. Pěna má vysokou odolnost proti deformacím, poskytuje dostatečné odpružení a díky prodyšné struktuře dobře odvětrává. Perfektně reaguje na změnu polohy těla, čímž výrazně zvyšuje pohodlí při spánku. Pórovitá struktura pěny umožňuje cirkulaci vzduchu, což výrazně eliminuje množení roztočů, vzniku plísní a snadno odvětrává absorbovanou vlhkost. Matrace Koko je tedy vhodná i pro alergiky.

Na horní straně matrace je umístěno organické kokosové vlákno. Benefity jsou hlavně skvělé antialergické vlastnosti a dokonalá ochrana proti roztočům a mikroorganismům, ale také veliká prodyšnost a odvod vlhkosti. Kokosové vlákno matraci příjemně zpevní a dodá jí správnou tuhost. Pokud má vaše dítě rádo spánek na tvrdší matraci, tak si oblíbí spánek na straně s kokosovým vláknem, kde je tvrdost H4.

Matrace je středně tvrdá, oboustranná (stupeň tvrdosti H3/H4) s nosností do 100 kg. Výška matrace je 9 cm.

Složení matrace: T25 polyuretanová pěna (PUR pěna) nejvyšší jakosti s hustotou 25 kg/m3 se zvětšeným odporem proti stlačení (3,6 kPa), organická kokosová deska 

Potah Aloe vera se stříbrnou nití

Snímatelný a pratelný potah Aloe Vera Tento potah tvoří materiál s dutým vláknem s gramáži 300 g/m2 s velmi dobrými vlastnostmi. Materiál výborně odvádí vlhkost a dobře tepelně izoluje, je vhodný také pro alergiky na prach. Potah je snímatelný a pratelný na 60 °C. Prošití stříbrným vláknem zaručuje trvalou svěžest a hygienu během spánku. Eliminuje bakterie způsobující zápach a chrání před jejich usazováním. Ochrana je trvalá i po častém praní a čištění. 

Výška matrace (cm):
9 cm
Jádro matrace:
Polyuretanová (PUR) pěna
Přídavné vrstvy matrace :
Kokos