HAPPY DAYS na MAXMAX.cz jsou tady! Mimořádná SLEVA -7 % NA VŠE s kódem: HAPPY
Matrace 190x90 cm
Dětská matrace COCO DUO 190x90x9 cm - kokos/pěna/kokos

Dětská matrace COCO DUO 190x90x9 cm - kokos/pěna/kokos

1 989  vč. DPH
+

1-2 týdny

Zdarma při nákupu nad 7 999 Kč

ID107662
1 989 

1-2 týdny

Popis
Parametry

Dětská matrace COCO DUO 190x90x9 cm - kokos/pěna/kokos

Kvalitní dětská matrace, která se vyznačuje vysokým komfortem a perfektním zpracováním. Základem matrace COCO DUO je polyuretanová pěna (PUR) střední tuhosti, která zajišťuje přizpůsobení matrace tvaru těla a příjemné rozložení váhy. Pěna má vysokou odolnost proti deformacím, poskytuje dostatečné odpružení a díky prodyšné struktuře dobře odvětrává. Perfektně reaguje na změnu polohy těla, čímž výrazně zvyšuje pohodlí při spánku. Pórovitá struktura pěny umožňuje cirkulaci vzduchu, což výrazně eliminuje množení roztočů, vzniku plísní a snadno odvětrává absorbovanou vlhkost. Matrace je tedy vhodná i pro alergiky.

Z obou stran matrace je umístěno organické kokosové vlákno. Benefity jsou hlavně skvělé antialergické vlastnosti a dokonalá ochrana proti roztočům a mikroorganismům, ale také veliká prodyšnost a odvod vlhkosti. Kokosové vlákno matraci příjemně zpevní a dodá jí správnou tuhost. Pokud má vaše dítě rádo spánek na tvrdší matraci, tak si oblíbí spánek na straně s kokosovým vláknem, kde je tvrdost H3/H4.

Tato matrace ze série 4KIDS je vytvořena speciálně pro ty nejmladší uživatele. Jsou v ní použity materiály nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti a a zajišťují maximální komfort pro dobrý spánek. 

Matrace je středně tvrdá až tvrdá, oboustranná (stupeň tvrdosti H3/H4) s nosností do 100 kg. Výška matrace je 9 cm.

Složení matrace: kokosová vlákna, polyuretanová pěna s hustotou 25 kg/m3 

Potah: 100% polyester, prošívaný, hypoalergenní, snímatelný (na zip), lze prát v pračce na 30 °C.

Konstrukce jádra matrace: 1 cm kokos, 7 cm PUR pěna, 1 cm kokos

Vzhledem k řezání materiálů matrací ve stlačeném stavu si výrobce vyhrazuje právo na odchylky rozměrů do +/- 3% u šířky i délky a +/-1 cm výšky matrace.

Výška matrace (cm):
9 cm
Jádro matrace:
Polyuretanová (PUR) pěna
Přídavné vrstvy matrace :
Kokos