DNY MAXMAX.cz jsou tady! Mimořádná SLEVA -10 % NA VŠE s kódem: DNYMAXMAX
Matrace 190x90 cm
Dětská matrace CARE 190x90x9 cm - pěna/pohanka

Dětská matrace CARE 190x90x9 cm - pěna/pohanka

2 389  vč. DPH
+

1-2 týdny

Zdarma při nákupu nad 7 999 Kč

ID99344
2 389 

1-2 týdny

Popis
Parametry

Dětská matrace CARE 190x90 cm - pěna/pohanka 

Kvalitní dětská matrace, která se vyznačuje vysokým komfortem a perfektním zpracováním. Základem matrace CARE je polyuretanová pěna (PUR) střední tuhosti, která zajišťuje přizpůsobení matrace tvaru těla a příjemné rozložení váhy. Pěna má vysokou odolnost proti deformacím, poskytuje dostatečné odpružení a díky prodyšné struktuře dobře odvětrává. Perfektně reaguje na změnu polohy těla, čímž výrazně zvyšuje pohodlí při spánku. Pórovitá struktura pěny umožňuje cirkulaci vzduchu, což výrazně eliminuje množení roztočů, vzniku plísní a snadno odvětrává absorbovanou vlhkost. Matrace je tedy vhodná i pro alergiky.

Z jedné strany naleznete vrstvu obsahující pohanku. Pohanka je rozdělena do prošitých kapes, což zajišťuje rovnoměrné rozdělení po celé matraci a zabraňuje hromadění pohanky jen na jedné straně. Díky obsahu taninů v pohance přirozeně odpuzuje roztoče a bakterie. Pohanka má příjemné masážní vlastnosti a podporuje správné prokrvení. Také pomáhá zabraňovat proleženinám i otlakům. Je vzdušná, hypoalergenní a dobře odvádí tělesnou vlhkost. 

Tato matrace ze série 4KIDS je vytvořena speciálně pro ty nejmladší uživatele. Jsou v ní použity materiály nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti a a zajišťují maximální komfort pro dobrý spánek. 

Matrace je středně měkká, oboustranná (stupeň tvrdosti H2) s nosností do 60 kg. Výška matrace je 9 cm.

Složení matrace: pohanka, polyuretanová pěna s hustotou 25 kg/m3 

Potah: 100% polyester, prošívaný, hypoalergenní, snímatelný (na zip), lze prát v pračce na 30 °C.

Konstrukce jádra matrace: 1 cm pohankové kapsičky, 7 cm PUR pěna

Vzhledem k řezání materiálů matrací ve stlačeném stavu si výrobce vyhrazuje právo na odchylky rozměrů do +/- 3% u šířky i délky a +/-1 cm výšky matrace.

Výška matrace (cm):
9 cm
Jádro matrace:
Polyuretanová (PUR) pěna
Přídavné vrstvy matrace :
Pohanka