DNY MAXMAX.cz jsou tady! Mimořádná SLEVA -10 % NA VŠE s kódem: DNYMAXMAX
Matrace 190x90 cm
Dětská matrace NICK 190x90x10 cm - pěna/ocean blue gel latex

Dětská matrace NICK 190x90x10 cm - pěna/ocean blue gel latex

3 449  vč. DPH
+

1-2 týdny

Zdarma při nákupu nad 7 999 Kč

ID102694
3 449 

1-2 týdny

Popis
Parametry

Dětská matrace NICK - pěna/ocean blue gel latex

Kvalitní dětská matrace, která se vyznačuje vysokým komfortem a perfektním zpracováním. Základem matrace NICK je polyuretanová pěna (PUR) střední tuhosti, která zajišťuje přizpůsobení matrace tvaru těla a příjemné rozložení váhy. Pěna má vysokou odolnost proti deformacím, poskytuje dostatečné odpružení a díky prodyšné struktuře dobře odvětrává. Perfektně reaguje na změnu polohy těla, čímž výrazně zvyšuje pohodlí při spánku. Pórovitá struktura pěny umožňuje cirkulaci vzduchu, což výrazně eliminuje množení roztočů, vzniku plísní a snadno odvětrává absorbovanou vlhkost. Matrace je tedy vhodná i pro alergiky.

Matrace je z jedné strany obohacena o vrstvu Ocean blue gelového latexu, který je oblíbený pro perfektní termoregulaci. Díky gelovým mikro kapslím absorbuje teplo a vlhkost z těla a odvádí je z matrace ven. Ve výsledku tedy snižuje množství vlhkosti v matraci. Přizpůsobuje se tvaru těla a pomocí kanálků zajišťuje odvětrávání matrace. Tento latex je extrémně odolný a silně hypoalergenní. 

Tato matrace ze série 4KIDS je vytvořena speciálně pro ty nejmladší uživatele. Jsou v ní použity materiály nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti a a zajišťují maximální komfort pro dobrý spánek. 

Matrace je středně měkká, oboustranná (stupeň tvrdosti H3/H2) s nosností do 100 kg. Výška matrace je 10 cm.

Složení matrace: Ocean blue gelový latex (20% přírodní latex s hustotou 60kg/m3, 80% syntetický latex s hustotou 60 kg/m3), polyuretanová pěna s hustotou 25 kg/m3 

Potah: 100% polyester, prošívaný, hypoalergenní, snímatelný (na zip), lze prát v pračce na 30 °C.

Konstrukce jádra matrace: 2 cm Ocean blue gel latex, 8 cm PUR pěna

Použitý latex se pyšní certifikací EuroLATEX Eco Standard od německého institutu TFI. Je tedy zaručena shoda s evropskými normami v oblasti zdraví a životního prostředí. Ke sklízení přírodního latexu jsou vybírány pouze guatemalské lesy, které projdou přísnými normami pro obnovitelné hospodářství lesů FSC. Není překvapením, že matrace nese i označení Öko-Tex Standard 100, protože jsou použity pouze nezávadné materiály bez pesticidů, těžkých kovů i formaldehydu.

Vzhledem k řezání materiálů matrací ve stlačeném stavu si výrobce vyhrazuje právo na odchylky rozměrů do +/- 3% u šířky i délky a +/-1 cm výšky matrace.

Druh postele:
Jednolůžková
Výška matrace (cm):
10 cm
Jádro matrace:
Polyuretanová (PUR) pěna
Přídavné vrstvy matrace :
Latex