Košík
MATRACE 160x90 cm

Dětská matrace SPECIAL 160x90x14 cm - pěna/latex

3 379 
1 949 
+

5-10 pracovních dnů

ID75060

Dětská matrace SPECIAL 160x90 cm - pěna/latex

Kvalitní dětská matrace, která se vyznačuje vysokým komfortem a nadstandardním provedením. Základem matrace SPECIAL je 9zónová elastická HR pěna, která zajišťuje dokonalé přizpůsobení matrace tvaru těla. HR (hovorově "studená") pěna je u matrací velmi oblíbená díky své dlouhodobé trvanlivosti, odolnosti proti deformacím a výborným odvětráváním. Perfektně reaguje na změnu polohy těla, čímž výrazně zvyšuje pohodlí při spánku. Pórovitá struktura pěny umožňuje ideální cirkulaci vzduchu, což výrazně eliminuje množení roztočů, vzniku plísní a snadno odvětrává absorbovanou vlhkost. Matrace SPECIAL je tedy vhodná i pro alergiky.

Matrace je obohacena o vrstvu přírodního latexu, který zajišťuje efektivní provzdušnění matrace během spánku. Při každém pohybu na matraci dochází k stlačování a zpětnému roztahování latexu, čímž dochází k proudění vzduchu vnitřními kanálky. Latex je díky své vysoké elasticitě velmi odolný a příjemně pevný. Strana matrace s latexem tedy má tvrdost H3. Latex vydrží řadu let bez zjevných změn v jeho struktuře.

Matrace SPECIAL je lepena inovativním systémem HotMelt, u kterého oproti klasickým vodním lepidlům nevznikají při výrobě těkavé látky. Lepidlo HotMelt je navíc obohaceno o vosky a přírodní pryskyřice zabraňující oxidaci lepidla, aby byla matrace maximálně bezpečná a splňovala veškeré hygienické normy.  

Matrace je středně tvrdá, oboustranná (stupeň tvrdosti H2/H3) s nosností do 90 kg. Výška matrace je 14 cm.

Složení matrace: studená pěna HR, polyuretanová pěna, 100% latex (přírodní).

Potah: 100% polyester, prošívaný, hypoalergenní, snímatelný (na zip), lze prát v pračce na 30 °C.