DNES SLEVA -10 % na všechny matrace, toppery a chrániče matrací s kódem: MAXRELAX
Dětské otočné židle
Dětská otočná židle GREG

Dětská otočná židle GREG

Běžně: 3 249 Kč Ušetříte 500 Kč (18 %) oproti běžné / doporučené MOC v internetových nebo kamenných prodejnách. Více zde.
2 749  vč. DPH
+
5-10 pracovních dnů

Zdarma při nákupu nad 7 999 Kč

ID197212

Doplňkové služby

Více informací k doplňkovým službám naleznete ZDE

2 749 
5-10 pracovních dnů
Popis

Dětská otočná židle GREG

Dětská otočná židle GREG se vyznačuje vysokou kvalitou použitých materiálů a precizním zpracováním. Tato velmi povedená a líbivá otočná židle se výborně hodí k námi nabízeným dětským psacím a PC stolům. Spodní základna židle je vyrobena z polyamidu s příměsí 30% nylonu. Díky tomu je tato židle velmi odolná a zvládne zatížení až 120 kg. 

Židle je vybavena mechanismy, které umožňují uzamčení náklonu opěradla v řadě poloh, nastavení výšky opěradla, hloubky sedu a samozřejmě také výšky sedu s rozmezím 12 cm. Opěradlo poskytuje potřebnou oporu zad a sedák zaručuje pohodlí i při delším sezení. Komfort u těchto částí otočné židle zajišťuje kvalitní pěna a čalounění.

Potahová látka je vysoce odolná proti oděru (až 50 tis. cyklů). Je vyrobena ze 100% polypropylenu s gramáží 225 g/m2. Vybírat můžete z 15 odstínů (viz obrázková galerie). Reálné barvy se mohou od vzorníku nepatrně lišit. 

Součástí otočné židle jsou odolná tvrdá kolečka, která jsou ideální pro měkké povrchy (např. koberce). Bez problémů se ale pohybují také na plovoucí podlaze, dlažbě a jiném tvrdším povrchu.

Zboží je dodáváno v demontu s přiloženým návodem na montáž.

Rozměry židle:
šířka: 60 cm
výška s kolečky: 95-109 cm (nastavitelná)
hloubka: 60 cm

Rozměry sedáku:
šířka: 46 cm
výška s kolečky po vrch sedáku: 48-60 cm (nastavitelná)
hloubka: 43 cm

Rozměry opěradla:
šířka: 44 cm
výška: 52 cm