Matrace 140x70 cm
Dětská pěnová matrace CLASSIC STAR - 140x70x8 cm + potah Aloe vera
Dětská pěnová matrace CLASSIC STAR - 140x70x8 cm + potah Aloe vera

Dětská pěnová matrace CLASSIC STAR - 140x70x8 cm + potah Aloe vera

Běžně: 1 999 Kč Ušetříte 622 Kč (45 %) oproti běžné / doporučené MOC v internetových nebo kamenných prodejnách. Více zde.
1 377  vč. DPH
Při platbě převodem: 1 363 Kč
+

2-4 týdny

Zdarma při nákupu nad 6 999 Kč

ID134721
1 377 

2-4 týdny

Popis
Parametry

Dětská pěnová matrace CLASSIC STAR - 140x70x8 cm + potah Aloe vera

Jednoduchá a velmi efektivní dětská pěnová matrace Classic se vyznačuje skvělým poměrem cena/výkon. Základem matrace je polyuretanová pěna (PUR) střední tuhosti se zvýšeným odporem proti stlačení (T 25-36), což razantně prodlužuje životnost a dodává ideální pevnou podporu pro správný vývoj páteře. Polyuretanová pěna zajišťuje přizpůsobení matrace tvaru těla a příjemné rozložení váhy. Pěna má vysokou odolnost proti deformacím, poskytuje dostatečné odpružení a díky prodyšné struktuře dobře odvětrává. Perfektně reaguje na změnu polohy těla, čímž výrazně zvyšuje pohodlí při spánku. Pórovitá struktura pěny umožňuje cirkulaci vzduchu, což výrazně eliminuje množení roztočů, vzniku plísní a snadno odvětrává absorbovanou vlhkost. Matrace Classic je tedy vhodná i pro alergiky.

Díky své výšce je matrace vhodná pro většinu monitorů dechů

Matrace je středně tvrdá, oboustranná (stupeň tvrdosti H3) s doporučenou nosností 70 kg a s maximální nosností 90 kg. Výška matrace je 8 cm.

Složení matrace: T25 polyuretanová pěna (PUR pěna) nejvyšší jakosti s hustotou 25 kg/m3 se zvětšeným odporem proti stlačení (3,6 kPa)

Potah Aloe vera se stříbrnou nití

Snímatelný a pratelný potah Aloe Vera. Tento potah je vytvořen z dutých vláken s hmotností 300 g/m2 s perfektními vlastnosti pro zdravý spánek. Duté vlákno výborně odvádí vlhkost a napomáhá správné termoregulaci. V létě tedy nezadržuje nadbytečné teplo a v zimě napomáhá vracet teplo k tělu. Díky jemné struktuře, která nepřitahuje prach, je snadno vysávatelný a tak vhodný i pro alergiky na prach. V případě potřeby je potah snímatelný a pratelný na 60 °C. Prošití stříbrným vláknem zaručuje trvalou svěžest a hygienu během spánku. Ionty stříbra eliminují bakterie způsobující zápach a chrání před jejich usazováním. Ochrana je trvalá i po častém praní a čištění. 

Konstrukce jádra matrace: 7 cm PUR pěna

Výška matrace (cm):
8 cm
Jádro matrace:
Polyuretanová (PUR) pěna