Košík
DĚTSKÉ OBRÁZKOVÉ POSTELE

Dětská postel PEJSEK S KOČIČKOU 140x70 cm + matrace ZDARMA

Dětská postel 140x70 cm - PEJSEK S KOČIČKOU
2 799 
+

VÝROBA NA ZAKÁZKU (7-15 pracovních dnů)

ID32346

Dětská obrázková postel PEJSEK S KOČIČKOU

Nádherná dětská postel z vysoce kvalitní lamino desky. Na čelech postele je originální barevný potisk, který se Vašemu dítě jistě zalíbí. Okraje postele jsou bez ostrých hran, k tištění obrázků byly použity ekologické barvy, které jsou navíc fixovány laminátovým profilem. To proto, aby nedocházelo k opotřebení nebo vyblednutí barev. Zábrana na bocích postýlky chrání Vaše dítě před pádem z postele během spánku. Velmi kvalitní zpracování a kvalita použitých materiálů zajišťuje, že každá dětská postel je velmi odolná a stabilní. Rošt postele je vyroben z kvalitních lišt, které mají tloušťku min. 2 cm. Nosnost postýlky je do 70 kg. Snížený práh postele umožňuje využívat postýlku i pro malé děti. Postel je hygienicky nezávadná, atestována.

POZOR AKCE: Součástí dětské postele je i kvalitní molitanová matrace se snímatelným pratelným potahem ze 100% bavlny ZDARMA!

Rozměr postele: 144x74cm
Rozměr matrace: 140x70x6cm

NÁŠ TIP: Ve stejném motivu jako tuto dětskou postel si u nás můžete zakoupit také poličku na zeď, dětskou komodu nebo dětský stůl, který lze jednoduše přimontovat ke komodě.

Nábytek

Velikost postele:
140x70cm
Vzor určený:
  • pro holku
Se šuplíkem:
  • Ne