Košík
DĚTSKÝ POKOJ SUPER LOKOMOTIVA

Dětská postel pro DVA (s výsuvným lůžkem) 180x90 cm - SUPER LOKOMOTIVA

Dětská postel pro DVA (s výsuvným lůžkem) 180x90 cm - SUPER LOKOMOTIVA
7 599 
5 999 
+
1-3 týdny
ID72682

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 9 999 Kč

Popis
Parametry

Kvalitní dětská postel 180x90 cm pro DVA (s výsuvným lůžkem), úložným prostorem + 2 ks matrace ZDARMA!

Dětské postele tvoří základ každého dětského pokojíčku. Nabízíme vám dětskou postel pro dvě děti z vysoce kvalitní lamino desky. Na čelech postele je krásný barevný potisk, který se vašemu dítěti určitě zalíbí. K tištění obrázků byly použity ekologické barvy, které jsou navíc fixovány laminátovým profilem, a to proto, aby nedocházelo k opotřebení a vyblednutí barev. Okraje postýlky jsou bez ostrých hran. Dlouhá zábrana na boku postele chrání dítě před pádem na zem během spánku. Zábranu lze připevnit na pravou i levou stranu postele. Pod spodním lůžkem je navíc také úložný prostor. K posteli si lze objednat i krátkou zábranu o celkové délce 82 cm. Precizní zpracování a kvalita použitých materiálů zajišťuje, že každá dětská postel je velmi odolná a kvalitní. 

V ceně postele jsou také 2 rošty. Vyrobeny jsou z kvalitních borovicových lišt, které mají tloušťku min. 2 cm.  K této posteli dodáváme také kvalitní molitanové matrace na obě lůžka ZDARMA!

Nosnost horního lůžka je 120 kg a spodního lůžka 100 kg.
Rozměry postele: 184 x 102 x 70 cm (D x Š x V)
Dlouhá zábrana (zdarma): délka postele
Krátká zábrana (volitelná): celková délka 82 cm

NÁŠ TIP: Ve stejném motivu, jako tuto dětskou postel, můžete u nás zakoupit také dětský nábytek jako: box na hračky, dětskou komodu, dětskou poličku, psací stůl, úložný regál nebo dětskou skříň.

Montážní manuál ke stažení ZDE

Nábytek

Typ nábytku:
  • Postel pro dva
Velikost postele:
180x90cm
Vzor určený:
  • pro kluka
Se šuplíkem:
  • Ano