Košík
DĚTSKÉ JEDNOBAREVNÉ POSTELE

Dětská postel se šuplíkem 180x90 cm - KAŠTAN WENGE

Dětská postel se šuplíkem 180x90 cm - KAŠTAN WENGE
5 699 
4 499 
+
1-3 týdny
ID33770

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 9 999 Kč

Popis
Parametry

Nádherná dětská postel s matrací ZDARMA - vybírejte ze stovek vzorů kvalitních postelí! Ve stejném dekoru dřeva nebo barevném provedením jako tuto postel pro děti máme také: boxy na hračky, dětské komody, dětské poličky, psací stoly, úložné regály nebo dětské skříně. Tuto postýlku u nás můžete zakoupit ve třech různých rozměrech (140x70cm, 160x80 a 180x90cm), se šuplíkem i bez šuplíku.

Dětská postel tvoří základ každého dětského pokojíčku. Nabízíme Vám dětskou postel z vysoce kvalitní lamino desky. Okraje postýlky jsou bez ostrých hran. Zábrana na bocích postele chrání dítě před pádem z postele během spánku. Bariérku lze dle potřeby jednoduše odmontovat nebo přendat. Precizní zpracování a kvalita použitých materiálů zajištuje, že každá dětská postel je velmi odolná a kvalitní. 

Rošt postele je vyroben z kvalitních borovicových lišt, které mají tloušťku min. 2 cm. Postel lze sestavit jako pravou i levou. K této posteli dodáváme kvalitní molitanovou matraci ZDARMA! 

NÁŠ TIP: 
Ve stejném dekoru dřeva nebo barevném provedením jako tuto postel pro děti máme také: box na hračky, dětská komoda, dětská polička, psací stůl, úložný regál nebo dětskou skříň.

Nosnost postele je do 100 kg. Pokud máte zájem, můžete si u nás k posteli zakoupit matraci kokos/molitankokos/molitan/pohanka; popř. chránič matrace.

Nábytek

Velikost postele:
180x90cm
Se šuplíkem:
  • Ano