Košík
SAMOLEPÍCÍ BORDURY

Dětská samolepící bordura DISNEY MINNIE & DAISY, 14x500 cm

Dětská samolepící bordura DISNEY MINNIE & DAISY

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 4 999 Kč


+

3-5 pracovních dnů

ID57292
Popis

Dětská samolepící bordura DISNEY MINNIE & DAISY, 14x500 cm

Dětská samolepící bordura je dekorativní pás s motivem známé kreslené pohádky určený k dekoraci zdí a jiných hladkých ploch. Snadno se nanáší bez lepidla. Doporučujeme aplikovat na všechny běžné suché a hladké povrchy - stěny, dveře, okna, nábytek, obklady apod. Bordura je omyvatelná. Produkt je 100% vyroben v České republice.

  • Rozměr:  šíře 0,14 m x 5m návin
  • Materiál: PVC fólie

TIP: Tento dekorativní prvek oživí každý interiér dětského pokoje. Pokud máte vysoký strop, lze tímto jednoduchým dekoračním prvkem dosáhnout optického snížení. A to tak, že borduru nalepíte po obvodu místnosti. Bordura slouží i k oddělení dvou různých výmaleb či tapet. Tento princip lepení bordury působí jako velmi efektivní prvek zvláště pak v dětských pokojích.

VAROVÁNÍ! Neinstalujte přímo na tapety. Aplikujte prosím na zeď. Ujistěte se, že povrch je čistý, suchý a hladký. Nesmí se lepit na hrubou omítku. Označte tužkou vodorovnou čáru na stěně a borduru aplikujte. Ujistěte se, že bordura je správně umístěna před konečným nalepením. Borduru lze opatrně odlepit pomalým tahem. Při odstraňování doporučujeme borduru mírně nahřát pomocí fénu. Tento produkt je určen výhradně pro dekorační účely a může být aplikován pouze dospělými osobami nebo pod dohledem dospělé osoby. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších 3 let z důvodu nebezpečí udušení.