Při nákupu nad 3.000 Kč vánoční skřítek ZDARMA
Dětský pokoj Red car
Dětská skříň RED CAR - TYP 6B

Dětská skříň RED CAR - TYP 6B

Běžně: 6 499 Kč Ušetříte 500 Kč (8 %) oproti běžné / doporučené MOC v internetových nebo kamenných prodejnách. Více zde.
5 999  vč. DPH
+

2-4 týdny

Zdarma při nákupu nad 6 999 Kč

ID68102

Doplňkové služby

Více informací k doplňkovým službám naleznete ZDE

5 999 

2-4 týdny

Popis
Parametry
Návod ke zboží

DĚTSKÉ ŠATNÍ SKŘÍNĚ - kvalitní skříně pro děti do dětských pokojů. Na výběr máme stovky vzorů dětských skříní!

Dětské skříně nabízíme v nepřeberném množství vzorů, velikostí i barevných provedení. Dětské šatní skříně a skříňky můžete mít s policemi nebo šatní tyčí, můžete si zvolit počet zásuvek, poliček ve skříni, šířku skříně i barevné provedení či imitaci dřeva. Vaše děti naopak jistě ocení možnost vybrat si skříň v originálním designu přesně podle svých představ. Z desítek jedinečných obrázkových vzorů pro chlapce i děvčata si nelze nevybrat. Všechny námi nabízené dětské a studentské šatní skříně jsou vyrobeny z velmi kvalitního lamina. Děvčatům většinou vyhovuje skříň kombinovaná - police i šatní tyč a klukům spíše skříň policová. Dostatek úložného prostoru navíc vede děti k pořádnosti. Správným výběrem šatní skříně tak můžete vaše ratolesti jednoduchým způsobem naučit nejen pořádnosti, ale v kombinaci s dalším nábytkem vytvořit dětem praktický a zároveň hravý pokojíček.

Rozměry skříně: 88x187x54cm (Š x V x H)

NÁŠ TIP: Ve stejném motivu jako tuto dětskou skříň můžete u nás zakoupit také dětskou postel, komodu, box na hračky, dětskou poličku, psací stůl nebo úložný regál. 

Hloubka:
54 cm
Povrchová úprava:
Bílá barva
Šířka:
88 cm
Výška:
187 cm

Nábytek

Typ nábytku:
Skříň
Vzor určený:
pro kluka

Níže naleznete relevantní dokumentaci a manuály k produktu.