HAPPY DAYS na MAXMAX.cz jsou tady! Mimořádná SLEVA -5 % NA VŠE s kódem: HAPPY
Dětský pokoj Sloníci
Dětská skříň SLONÍCI - TYP 2B

Dětská skříň SLONÍCI - TYP 2B

Běžně: 5 699 Kč Ušetříte 950 Kč (20 %) oproti běžné / doporučené MOC v internetových nebo kamenných prodejnách. Více zde.
4 749  vč. DPH
+

2-4 týdny

Zdarma při nákupu nad 7 999 Kč

ID74936
4 749 

2-4 týdny

Popis
Parametry
Návod ke zboží

DĚTSKÉ ŠATNÍ SKŘÍNĚ - kvalitní skříně pro děti do dětských pokojů. Na výběr máme stovky vzorů dětských skříní!
NÁŠ TIP: Ve stejném motivu jako tuto dětskou skříň můžete u nás zakoupit také dětskou postel, komodu, box na hračky, dětskou poličku, psací stůl nebo úložný regál. 

Dětské skříně nabízíme v nepřeberném množství vzorů, velikostí i barevných provedení. Dětské šatní skříně a skříňky můžete mít s policemi nebo šatní tyčí, můžete si zvolit počet zásuvek, poliček ve skříni, šířku skříně i barevné provedení či imitaci dřeva. Vaše děti naopak jistě ocení možnost vybrat si skříň v originálním designu přesně podle svých představ. Z desítek jedinečných obrázkových vzorů pro chlapce i děvčata si nelze nevybrat. Všechny námi nabízené dětské a studentské šatní skříně jsou vyrobeny z velmi kvalitního lamina. NÁŠ TIP: Děvčatům většinou vyhovuje skříň kombinovaná - police i šatní tyč a klukům spíše skříň policová. Dostatek úložného prostoru navíc vede děti k pořádnosti. Správným výběrem šatní skříně tak můžete Vaše ratolesti jednoduchým způsobem naučit nejen pořádnosti, ale v kombinaci s dalším nábytkem vytvořit dětem praktický a zároveň hravý pokojíček.

Rozměry skříně: 45x187x54cm (Š x V x H)
Možnost výběru otevírání dvířek skříně: PRAVÉ nebo LEVÉ

Hloubka:
54 cm
Povrchová úprava:
Bílá barva
Šířka:
45 cm
Výška:
187 cm
Orientace:
Pravé provedení

Nábytek

Typ nábytku:
Skříň
Vzor určený:
pro holku

Níže naleznete relevantní dokumentaci a manuály k produktu.