Košík
MATRACE 180x80 cm

Dětská taštičková matrace MILANO 180x80x14 cm - kokos

Dětská taštičková matrace MILANO 180x80x14 cm - kokos
2 849 
2 289 
+

1-2 týdny

ID100337
Popis

Dětská taštičková matrace MILANO 180x80x14 cm - kokos

Kvalitní pevná taštičková dětská matrace, která se vyznačuje vysokým komfortem a nadstandardním provedením. Základem matrace MILANO jsou 10cm taštičkové pružiny DoubleHARD, které rozdělují matraci do 9 anatomických zón lišicích se tuhostí. Pružiny jsou z obou stran překryty přírodním filcem. Z jedné strany naleznete kvalitní polyuretanovou pěnou, která zajišťuje potřebný komfort. Tato pěna perfektně reaguje na změnu polohy těla, čímž výrazně zvyšuje pohodlí při spánku. Druhá strana je pokryta vrstvou z kokosových vláken, které umožňují potřebnou cirkulaci vzduchu, což výrazně eliminuje množení roztočů a vzniku plísní. Kokosové vlákno matraci markantně zpevňuje a zvyšuje také její nosnost. Tato strana je označena stupněm tvrdosti H4 (tvrdá). Matrace je vhodná i pro alergiky. 

Tato matrace ze série 4KIDS je vytvořena speciálně pro ty nejmladší uživatele. Jsou v ní použity materiály nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti a a zajišťují maximální komfort pro dobrý spánek. 

Matrace je středně tvrdá, oboustranná (stupeň tvrdosti H4/H3) s nosností do 100 kg. Výška matrace je 14 cm.

Složení matrace: taštičkové pružiny s hustotou 289 ks/m2, polyuretanová pěna s hustotou 25 kg/m3 

Potah: 100% polyester, prošívaný, hypoalergenní, snímatelný (na zip), lze prát v pračce na 30 °C.

Konstrukce jádra matrace: 2 cm PUR pěna, filcový oddělovač pružin, 10 cm taštičkové pružiny doublehard, filcový oddělovač pružin, 1 cm kokosová vlákna, ovčí klimatická vlna

Vzhledem k řezání materiálů matrací ve stlačeném stavu si výrobce vyhrazuje právo na odchylky rozměrů do +/- 1,5% u šířky i délky a +/-1 cm výšky matrace.