Samolepky do dětského pokoje - sady
Dětské samolepky EXTRA - vzor 4

Dětské samolepky EXTRA - vzor 4

Běžně: 699 Kč Ušetříte 160 Kč (30 %) oproti běžné / doporučené MOC v internetových nebo kamenných prodejnách. Více zde.
539  vč. DPH
+

10-15 pracovních dnů

Zdarma při nákupu nad 7 999 Kč

ID776
539 

10-15 pracovních dnů

Popis
Parametry

Dětské samolepky EXTRA vzor 4 - nejoblíbenější dětské vzory dekorací na extra velké samolepce 130 x 65 cm!

Dětské samolepky na zeď EXTRA - originální dětské samolepící dekorace. Vytvořte svým dětem z dětského pokoje pohádkové prostředí. Originální samolepky na zeď během několika málo minut vkusně a efektně doladí interiér Vašeho domova, lze je aplikovat na všechny běžné hladké povrchy - stěny, dveře, okenní tabule, nábytek, obklady…

Naše samolepící obrázky jsou skvělým dárkem pro všechny děti. Samolepky na zeď jsou zhotoveny z vysoce kvalitní fólie, mají matný povrch neodrážející světlo, po aplikaci na povrch stěny vypadají jako malované. V nabídce máme desítky druhů originálních dekoračních samolepek: metry na zeď, nálepky okolo vypínačů a zásuvek, nálepky pro kreativní úpravu interiérů s motivy známých dětských pohádkových postaviček, hrdinů a další. Inspirujte se širokým výběrem vzorů a barev a dopřejte svým dětem atraktivnější prostředí.

Velikost archu: 130 x 65 cm! Sada obsahuje desítky samolepek nejrůznějších velikostí. 

V nabídce také ve verzi SUPER EXTRA o velikosti 1x2 metry !

Návod na použití: Vyberte hladký povrch, ujistěte se, zda je čistý a suchý. Sejměte samolepku a přiložte do požadované polohy. Poté vyhlaďte hadříkem. Lepení je velmi jednoduché, při aplikaci se neušpiníte, nepoškodíte zeď ani nábytek.
Dodací lhůty: Většinu zboží máme skladem, takže Vám jej obratem zašleme. Přesto se může stát, že zrovna Vámi požadovaná samolepka bude momentálně vyprodaná. V takovém případě Vám ji při nejbližší možné příležitosti necháme natisknout a termín dodání potvrdíme e-mailem.

Upozorňujeme, že tyto samolepky nejsou vhodné na velmi hrubé, latexové nebo poškozené povrchy.
S každou samolepkou je dodáván návod k lepení, který je nutné dodržovat. Tento návod najdete také v sekci Tipy a rady.

Motiv:
Pro kluky, Pro holky, Zvířata