po-čt 8.00-16.30 hod.,   pá 8.00-15.30 hod.

                 


DĚTSKÉ POSTELE A POSTÝLKY - nabízíme stovky originálních vzorů dětských postelí s šuplíkem i bez šuplíku, obrázkové dětské postele, postele z masivu, vyvýšené postele, patrové postele, palandy i koléky pro miminka

Připravili jsme pro vás širokou nabídku dětských postelí pro vaše děti. Dětské postele se zábranouvyvýšené dětské postele, obrázkové postele a dětské patrové postele. Nezáleží na tom, zda hledáte ideální dětskou postel pro kluka nebo holčičku. V naší nabídce nechybí dětské postele všech rozměrů, od délky 120 cm až po 200 cm. Samozřejmě si můžete vybrat patrové postel různých rozměrů a typů. Většina dětských postelí je vyrobena z masivu, přesněji z borovicového dřeva. Protože klademe důraz na prodej opravdu kvalitních výrobků, nemusíte se bát, že by byl na postele použit závadný lak nebo barva. Všechny dětské postele vyhovují nejvyšším standardům a budou skvěle sloužit i Vašemu dítěti. Bojíte se, aby Vaše díte během spaní z postýlky nespadlo? Máme pro Vás řešení - dětské postele se zábranou. Nechybí ani vyvýšené dětské postele nebo klučičí postel ve tvaru auta - tzv. autopostele. Vyberte si z naší bohaté nabídky dětských postelí tu pravou.

NÁŠ TIP: Pro snadnější vyhledávání vybrané velikosti a vzoru dětské postele doporučujeme použít filtr velikostí postelí v levé části této stránky. Zde si také můžete zvolit cenový rozsah nabízeného zboží, popř. si jednoduše vybrat pouze postele se šuplíkem nebo bez šuplíku.