po-čt 8.00-16.30 hod.,   pá 8.00-15.30 hod.

PSACÍ A PC STOLY Z MASIVU - vybírejte z množství typů, vzorů a dekorů dřeva ty nejkvalitnější přírodní psací a PC stoly v ČR za nejlepší ceny!

Vybavte svou kancelář nebo pracovnu tím, co je v dnešní době nejvíce žádané. Nabízíme Vám nové produkty na českém internetu - pevné, designové, vyhledávané, moderní, psací a počítačové stoly z masivu. PC a psací stoly jsou vyrobeny pouze z těch nejkvalitněších materiálů. Díky tomu budou i po mnoha letech používání stále jako nové. 

Vyberte si psací nebo PC stůl z naší nabídky, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Tento kvalitní nábytek z masivu Vám nabízíme v celé řadě provedení a rozličných barvách moření. Vynikající řemeslné zpracování poznáte na první pohled. Vyberte si ten svůj...

Psací a PC stoly z masivu dodáváme v přírodní barvě (ošetřeno bezbarvým ekologickým lakem), mořené v odstínech olše či dub, v povrchové úpravě bílá, růžová, zelená či modrá barva nebo v surovém stavu bez povrchové úpravy. Vzorník možných povrchových úprav psacích a počítačových stolů z masivu naleznete níže a také v detailech každého produktu. 

Psací stůl paleta barev

 Materiál: masiv borovice