po-čt 8.00-16.30 hod.,   pá 8.00-15.30 hod.

TV STOLKY Z MASIVU - vybírejte z množství typů, vzorů a dekorů dřeva ty nejkvalitnější přírodní TV stolky v ČR za nejlepší ceny!

Televizní stolky z naší nabídky elegantně a za bezkonkurenční ceny doplní Váš moderní interiér. Nabízíme Vám nové produkty na českém internetu - pevné, designové, vyhledávané a trendové TV stolky z masivu. Televizní stolky jsou vyrobeny pouze z těch nejkvalitněších materiálů. Díky tomu budou i po mnoha letech používání stále jako nové. 

Vyberte si TV stolek z naší nabídky, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Tento kvalitní nábytek z masivu Vám nabízíme v řadě provedení a rozličných barvách moření. Vynikající řemeslné zpracování poznáte na první pohled. Vyberte si ten svůj...

TV stolek z masivu dodáváme v přírodní barvě (ošetřeno bezbarvým ekologickým lakem), mořené v odstínech olše či dub, v povrchové úpravě bílá, růžová, zelená či modrá barva nebo v surovém stavu bez povrchové úpravy. Vzorník možných povrchových úprav TV stolků z masivu naleznete níže a také v detailech každého produktu. 

TV stolek paleta barev

Materiál: masiv borovice