po-čt 8.00-16.30 hod.,   pá 8.00-15.30 hod.

Vybírejte dětské metrážové koberce z pohodlí Vašeho domova. Chcete individuální rozměr koberce na míru? Není problém. Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme. Vybrané koberce Vám dodáme přesně podle Vašich představ. V ceně každého metrážového koberce je obšití koberce ze všech stran!

Nabízíme Vám široký výběr dětských metrážových koberců s motivy známých pohádkových postaviček, filmových hrdinů, Disney příběhů, nebo dětské koberce s infrastrukturou měst a hrací koberce. Jednotlivé modely koberců jsou vyrobeny z polypropylenu, polyamidu, popř. nylonu, vlastní hygienycký atest a díky podšití teplou plstí chrání Vaše dítě od prochladnutí. Dětské metrážové koberce jsou příjemné na dotek, mají nízký vlas, proto se velmi snadno udržují, jsou odolné vůči oděru, vyblednutí barev vlivem slunečních paprsků, chemickým prostředkům i molům. Metrážové koberce patří k nejlevnějším kobercům na trhu, což jim ale neubírá na kvalitě a proto se zaslouženě těší velké popularitě.

 

 Vybraný vzor samolepky ZVÍŘÁTKO napište do poznámky objednávky nebo objednejte společně s kobercem. Cena Vám bude následně upravena. Při nákupu více kusů koberců získáte ZDARMA adekvátní počet samolepek.

Samolepka Vám bude zaslána pouze v případě, že ji uvedete v objednávce.