po-čt 8.00-16.30 hod.,   pá 8.00-15.30 hod.

KUCHYNĚ A KOUPELNY - dřezy, vodovodní baterie, skleněná a keramická umyvadla, sprchové panely a soupravy, hlavice, odtokové žlaby a vpusti, sprchové kouty a dveře, sprchové a vanové zástěny, vodovodní baterie, závěsné WC a bidety, příslušenstí

Stavíte? Rekonstruujete? Zařizujete interiér? Nově jsme právě pro Vás rozšířili naši nabídku o program KUCHYNĚ A KOPELNY, kde za opravdu vyjímečné ceny naleznete designovou sanitární techniku do Vaší kuchyně či koupelny. Inspirujte se našimi návrhy v rozsáhlé fotogalerii. Sledujeme novinky a trendy v oboru, v našem sortimentu proto naleznete pouze prověřené kvalitní zboží od spolehlivých výrobců, které si sami dovážíme. Ať už se jedná o kuchyňské vybavení (dřezy, vodovodní baterie), nebo sanitární techniku do koupelen (skleněná a keramická umyvadla, sprchové panely a soupravy, hlavice, odtokové žlaby a vpusti, sprchové kouty a dveře, sprchové a vanové zástěny, vodovodní baterie, závěsné WC a bidety a další). Při výběru sanity vsaďte na kvalitu. Precizní zpracování a vysoká kvalita použitých myteriálů je samozřejmostí! Ke každému u nás zakoupenému výrobku dodáváme montážní návod.

Máte dotaz či potřebujete poradit s výběrem toho správného výrobku do Vaší koupelny nebo kuchyně? Napiště nám nebo zavolejte, rádi Vám poradíme.