po-čt 8.00-16.30 hod.,   pá 8.00-15.30 hod.

SPRCHOVÉ KOUTY A DVEŘE - sanitární technika za velkoobchodní ceny - to je MAXMAX.cz

Sprchový kout - ideální řešení pro malé koupelny, kde nemůžete mít vanu. Sprchové kouty ušetří místo a vytvoří dojem prostorné koupelny. V naší nabídce nalznete kompletní sprchové kouty s vaničkou, designové sprchové dveře, doplňky ke sprchovým koutům... Nevíte si rady s výběrem toho správného sprchového koutu? Nevadí, od toho jsme tady. Zavolejte nám nebo napište a my Vám rádi poradíme. I levný sprchový kout umožní rychlou každodenní hygienu při zachování vysokého komfortu používání. 

Sprchové dveře - řešení sprchovacího prostoru s použitím sprchových dveří je dnes velmi oblíbené. Díky nastavovacím profilům lze sprchové dveře jednoduše rozšířit, vyřešit tak chybějící centimetry a umístit je do každého prostoru. Sprchové dveře můžete kombinovat s pevnými stěnami. Získáte tak mnoho variant rohových sprchových koutů (ve tvaru „L“ nebo ve tvaru „U“) podle prostorových možností koupelny a vlastních požadavků. Sprchové dveře instalované do vaší koupelny mohou sloužit jako kompletní sprchový kout. Lze je zabudovat do niky nebo použít v kombinaci s boční sprchovou stěnou. Podle vlastností sprchových dveří můžete dále vybírat vhodný typ pro váš sprchový kout - klasické kyvné křídlové dveře, zalamovací či posuvné vhodné do malých koupelen, otočné, s posunutým středem otáčení, nebo rozšířené o pevná pole.

Při výběru sprchového koutu vsaďte na kvalitu. Precizní zpracování a vysoká kvalita použitých myteriálů je u nás samozřejmostí! Sprchové kouty a dveře jsou vybaveny tvrzeným bezpečnostním sklem.