Při nákupu nad 3.000 Kč vánoční skřítek ZDARMA
Matrace 200x90 cm
Latexová matrace EXCLUSIVE 200x90x11 cm

Latexová matrace EXCLUSIVE 200x90x11 cm

5 789  vč. DPH
+

1-2 týdny

Zdarma při nákupu nad 6 999 Kč

ID75214
5 789 

1-2 týdny

Popis
Parametry

Latexová matrace EXCLUSIVE 

Prémiová latexová matrace EXCLUSIVE se vyznačuje moderním provedením a perfektním komfortem. Základem matrace je latex, který u matrací zajišťuje ty nejlepší možné vlastnosti. Perfektně reaguje na změnu polohy těla, čímž výrazně zvyšuje pohodlí při spánku. Zároveň umožňuje potřebnou cirkulaci vzduchu, což výrazně eliminuje množení roztočů a vzniku plísní. Matrace je tedy vhodná i pro alergiky. Latex je elastický, velmi odolný a trvanlivý. Díky svým povrchovým vlastnostem zabraňuje přehřívání matrace a působí "chladivě".   

Matrace je oboustranná (stupeň tvrdosti H2 - středně měkká) s nosností do 100 kg. Výška matrace je 11 cm.

Složení matrace:  20% přírodní latex s hustotou 60kg/m3, 80% syntetický latex s hustotou 60 kg/m3 

Potah: 100% polyester impregnován extraktem z ALOE VERA, prošívaný, hypoalergenní a antibakteriální, snímatelný (na zip), lze prát v pračce na 30 °C. 

Konstrukce jádra matrace: 10 cm latex

Použitý latex se pyšní certifikací EuroLATEX Eco Standard od německého institutu TFI. Je tedy zaručena shoda s evropskými normami v oblasti zdraví a životního prostředí. Ke sklízení přírodního latexu jsou vybírány pouze guatemalské lesy, které projdou přísnými normami pro obnovitelné hospodářství lesů FSC. Není překvapením, že matrace nese i označení Öko-Tex Standard 100, protože jsou použity pouze nezávadné materiály bez pesticidů, těžkých kovů i formaldehydu.

Vzhledem k řezání materiálů matrací ve stlačeném stavu si výrobce vyhrazuje právo na odchylky rozměrů do +/- 3% u šířky i délky a +/-1 cm výšky matrace.

Výška matrace (cm):
11 cm
Jádro matrace:
Latex