DNES SLEVA -10 % na všechny matrace, toppery a chrániče matrací s kódem: MAXRELAX
Plastové kufry
Moderní cestovní kufry DALLAS - béžový

Moderní cestovní kufry DALLAS - béžový

Běžně: 2 769 Kč Ušetříte 400 Kč (17 %) oproti běžné / doporučené MOC v internetových nebo kamenných prodejnách. Více zde.
2 369  vč. DPH
+

7-14 pracovních dnů

Zdarma při nákupu nad 7 999 Kč

ID108836
2 369 

7-14 pracovních dnů

Popis
Parametry

Moderní cestovní kufry DALLAS - béžový

Moderní kolekce kufrů DALLAS spadá do prémiové kolekce manažerských kufrů. Díky své odolné konstrukci jsou určeny zákazníkům vyžadující vysokou úroveň zpracování, kteří často cestují. Kufry jsou vyrobeny ze 100% Virgin polykarbonátu (Bayer PC), který se vyznačuje vysokou odolností proti poškození. Navíc je kufr vyztužen hliníkovými rohy, které chrání nejzranitelnější místa. Nevtíravý vzor spolu s barevnými hliníkovými rohy dodává kufru charakteristický nadčasový a profesionální design.

Pohyb kufru je velice snadný a hladký díky čtyřem dvojitým kolečkům, které se otáčí o 360°. Hliníková teleskopická rukojeť nabídne nastavení výšky ve dvou úrovních. Zavazadla mají rukojeti namontované na horní straně a na boku, což usnadňuje přenášení kufru (u velikosti S je madlo pouze nahoře). Kromě toho je ve spodní části ještě další držadlo pro snadnější vyjmutí zavazadla například z kufru auta. Kufry velikosti M a L velikosti mají navíc boční ochranné nožičky pro případ položení na stranu.

Uvnitř kufru naleznete v jedné části elastické popruhy, které zajistí náklad. Na přepážce oddělující druhou část kufru jsou dvě průhledné kapsy se zipy. Na spoji obou částí kufru je podélná kapsa na drobnosti uzavřená zipem. Kromě toho mají kufry systém TSA zámku, což je velmi užitečné, pokud je třeba zavazadla zkontrolovat celním úřadem - zaručuje otevření a zavření kufru bez poškození zámku. 

Velikost: M
Vnitřní objem: 31 l 57 l  90 l
Hmotnost: 3,0 kg 3,8 kg 4,7 kg
Šířka kufru: 37,2 cm 46 cm 53,5 cm
Hloubka kufru: 20 cm 24 cm 27,5 cm
Výška kufru vč. koleček: 55 cm  67,5 cm 77,5 cm
Velikost kufru:
S
Barva:
Béžová

Cestovní kufry

Bezpečnostní zámek TSA:
Ano