Košík
PLASTOVÉ KUFRY

Moderní cestovní kufry RAINBOW

Moderní cestovní kufry RAINBOW

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 4 999 Kč


+

3-10 pracovních dnů

ID42036
Popis
Parametry

Moderní cestovní kufry RAINBOW

Tyto moderní cestovní kufry se vyznačují především úchvatným designem, kvalitním provedením, výbornou odolností a bezkonkurenční cenou.

K výrobě byl použit polykarbonát, který je využíván také při výrobě neprůstřelného skla. Kufry jsou díky tomuto materiálů až překvapivě odolné a flexibilní. Při jakémkoliv nárazu se materiál ohne, zapruží a následně se vrátí do původního tvaru. Na kufru jsou umístěna čtyři dvojitá kolečka otočná o 360 stupňů. Ta umožňují hladký a velmi komfortní provoz, kdy prakticky nemusíte využívat žádnou sílu navíc. Samozřejmostí je i teleskopické držadlo s pohodlnou rukojetí s možností individuálního nastavení výšky. Vnitřní prostor kufru je potažen kvalitní tkaninou s extra kapsami na suchý zip a je rozdělen do dvou samostatných komor. Neméně důležitou součástí kufru je kódovací zámek, který kufr zabezpečí proti otevření cizí osobou.

Všechny námi nabízené kufry jsou zcela nové a zdravotně nezávadné. Při výrobě jsou standardně opatřeny ochrannou fólií, kterou jednoduše odstraníte. Před odlepením fólie ji nejprve lehce nařízněte nožíkem na všech okrajích kufru a kolem všech spojovacích komponentů.

Jako kabinové zavazadlo lze u kufrů v naší nabídce označit velikost S. Jelikož se ale přepravní podmínky leteckých společností neshodují, doporučujeme včasné ověření povoleného rozměru u konkrétní společnosti, jejíž služby máte v plánu využít.

Rozměry: viz obrázková galerie

Váha: vel. S: 2,5 kg, M: 2,7 kg, L: 3,3 kg, XL: 3,7 kg

Kufry velikosti S jsou dodávány s demontovanými kolečky. Jejich montáž je velmi snadná.

Barva:
  • Multicolor