DNES SLEVA -10 % na všechny matrace, toppery a chrániče matrací s kódem: MAXRELAX
Matrace 200x90 cm
Pěnová matrace FLORENCIE 200x90x19 cm - PUR pěna/HR pěna/Latex

Pěnová matrace FLORENCIE 200x90x19 cm - PUR pěna/HR pěna/Latex

6 889  vč. DPH
+

1-3 týdny

Zdarma při nákupu nad 7 999 Kč

ID344287
6 889 

1-3 týdny

Popis
Parametry

Pěnová matrace FLORENCIE - PUR pěna/HR pěna/Latex

Matrace je tvořena kombinací tří druhů pěn. Jádro tvoří odolná, tvrdá PUR pěna. Po funkční stránce je použita kombinace elastické latexové pěny a kvalitní HR "studené" pěny. Zajišťuje vysoký komfort používání tím, že se přizpůsobí tělu a udržuje příjemné mikroklima. Použita je také vrstva distanční tkaniny, která zajišťuje správné odvětrávání, čímž snižuje vlhkost v matraci. Matrace doporučujeme pro páry, která má výhodu v tom, že nepřenáší vibrace. Díky dokonalému přizpůsobení tělu má ortopedické vlastnosti. 

Matrace je zabalena do snímatelného PREMIUM JERSEY potahu, který je vyroben z nejkvalitnějších hypoalergenních materiálů první jakosti. Tento kvalitní potah prodlužuje životnost matrace, je prodyšný, takže matrace může dýchat a je také velmi příjemný na dotek.

Matrace je středně měkká až středně tvrdá, oboustranná (stupeň tvrdosti H2-H3) s nosností do 120 kg/lůžko. Výška matrace je 19 cm.

Složení matrace: PUR pěna s hustotou 25 kg/m3, distanční tkanina, "studená" HR pěna s hustotou 50 kg/m3, latexová pěna s hustotou 60 kg/m3 (20% přírodní latex, 80% syntetický latex)

Potah: 100% polyester, prošívaný, hypoalergenní, snímatelný (na zip), lze prát v pračce na 40 °C.

Konstrukce jádra matrace: 10 cm PUR pěna, 1 cm distanční látka, 4 cm HR pěna, 3 cm latex + potah

Použitý latex se pyšní certifikací EuroLATEX Eco Standard od německého institutu TFI. Je tedy zaručena shoda s evropskými normami v oblasti zdraví a životního prostředí. Ke sklízení přírodního latexu jsou vybírány pouze guatemalské lesy, které projdou přísnými normami pro obnovitelné hospodářství lesů FSC. Není překvapením, že matrace nese i označení Öko-Tex Standard 100, protože jsou použity pouze nezávadné materiály bez pesticidů, těžkých kovů i formaldehydu.

Vzhledem k řezání materiálů matrací ve stlačeném stavu si výrobce vyhrazuje právo na odchylky rozměrů do +/- 3% u šířky i délky a +/-1 cm výšky matrace.

Uvedená barva materiálu je pouze ilustrační. Barvy se mohou lišit dle aktuální výrobní série.

Výška matrace (cm):
19 cm
Jádro matrace:
Polyuretanová (PUR) pěna
Přídavné vrstvy matrace :
Latex , Studená (HR) pěna