Košík
MATRACE 200x160 cm

Pěnová matrace HEAVEN 200x160x15 cm - HR pěna se zvýšenou hustotou

Pěnová matrace HEAVEN 200x160x15 cm - HR pěna se zvýšenou hustotou
8 199 
6 289 

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 4 999 Kč


+

1-2 týdny

ID100846
Popis
Parametry

Pěnová matrace HEAVEN 200x160x15 cm - HR pěna se zvýšenou hustotou

Kvalitní matrace, která se vyznačuje neuvěřitelným komfortem. Základem matrace HEAVEN je velmi odolná, pružná HR pěna se zvýšenou hustotou, která zajišťuje dokonalé přizpůsobení matrace anatomickému tvaru těla. Matrace disponuje 7 zónami s vyřezávaným profilováním pro perfektní rozložení váhy a odlehčení namáhaným kloubům.

HR (hovorově "studená") pěna je u matrací velmi oblíbená díky své dlouhodobé trvanlivosti, odolnosti proti deformacím a výborným odvětráváním. Perfektně reaguje na změnu polohy těla, čímž výrazně zvyšuje pohodlí při spánku. Pórovitá struktura pěny umožňuje ideální cirkulaci vzduchu, což výrazně eliminuje množení roztočů, vzniku plísní a snadno odvětrává absorbovanou vlhkost. Matrace HEAVEN je tedy vhodná i pro alergiky.

Matrace je zabalena do snímatelného PREMIUM JERSEY potahu, který je vyroben z nejkvalitnějších hypoalergenních materiálů první jakosti. Tento kvalitní potah prodlužuje životnost matrace, je prodyšný, takže matrace může dýchat a je také velmi příjemný na dotek.

Matrace je středně tvrdá, oboustranná (stupeň tvrdosti H3) s nosností do 100 kg. Výška matrace je 15 cm.

Složení matrace: studená HR pěna s hustotou 30 kg/m3

Potah: 100% polyester, prošívaný, hypoalergenní, snímatelný (na zip), lze prát v pračce na 30 °C.

Konstrukce jádra matrace: 14 cm vysoce elastická HR pěna 

Vzhledem k řezání materiálů matrací ve stlačeném stavu si výrobce vyhrazuje právo na odchylky rozměrů do +/- 3% u šířky i délky a +/-1 cm výšky matrace.

Jádro matrace:
  • HR ("studená") pěna