Matrace 200x90 cm
Pěnová matrace LIVE 200x90x13 cm - HR pěna se zvýšenou hustotou
Pěnová matrace LIVE 200x90x13 cm - HR pěna se zvýšenou hustotou

Pěnová matrace LIVE 200x90x13 cm - HR pěna se zvýšenou hustotou

4 349 
+

Zdarma při nákupu nad 4 999 Kč

1-2 týdny

ID98699
4 349 

1-2 týdny

Popis
Parametry

Pěnová matrace LIVE 200x90 cm - vysoce elastická pěna

Kvalitní matrace, která se vyznačuje neuvěřitelným komfortem. Základem matrace LIVE je velmi odolná, pružná HR pěna se zvýšenou hustotou, která zajišťuje dokonalé přizpůsobení matrace anatomickému tvaru těla. Matrace disponuje 7 zónami s profilováním pro perfektní rozložení váhy a odlehčení namáhaným kloubům.

HR (hovorově "studená") pěna je u matrací velmi oblíbená díky své dlouhodobé trvanlivosti, odolnosti proti deformacím a výborným odvětráváním. Perfektně reaguje na změnu polohy těla, čímž výrazně zvyšuje pohodlí při spánku. Pórovitá struktura pěny umožňuje ideální cirkulaci vzduchu, což výrazně eliminuje množení roztočů, vzniku plísní a snadno odvětrává absorbovanou vlhkost. Matrace LIVE je tedy vhodná i pro alergiky.

Matrace je zabalena do snímatelného PREMIUM JERSEY potahu, který je vyroben z nejkvalitnějších hypoalergenních materiálů první jakosti. Tento kvalitní potah prodlužuje životnost matrace, je prodyšný, takže matrace může dýchat a je také velmi příjemný na dotek.

Matrace je středně tvrdá, oboustranná (stupeň tvrdosti H3) s nosností do 100 kg. Výška matrace je 13 cm.

Složení matrace: studená HR pěna s hustotou 30 kg/m3

Potah: 100% polyester, prošívaný, hypoalergenní, snímatelný (na zip), lze prát v pračce na 30 °C.

Konstrukce jádra matrace: 12 cm vysoce elastická HR pěna 

Vzhledem k řezání materiálů matrací ve stlačeném stavu si výrobce vyhrazuje právo na odchylky rozměrů do +/- 3% u šířky i délky a +/-1 cm výšky matrace.

Výška matrace (cm):
13 cm
Jádro matrace:
HR ("studená") pěna