DNES SLEVA -10 % na všechny matrace, toppery a chrániče matrací s kódem: MAXRELAX
Matrace 200x90 cm
Pěnová matrace LUXURY 200x90x14 cm - paměťová pěna

Pěnová matrace LUXURY 200x90x14 cm - paměťová pěna

3 349  vč. DPH
+

1-2 týdny

Zdarma při nákupu nad 7 999 Kč

ID96288
3 349 

1-2 týdny

Popis
Parametry

Pěnová matrace LUXURY 200x90 cm - HR pěna/ paměťová pěna

Kvalitní matrace, která se vyznačuje vysokým komfortem a nadstandardním provedením. Základem matrace LUXURY je 7zónová elastická a profilovaná HR pěna, která zajišťuje dokonalé přizpůsobení matrace tvaru těla. HR (hovorově "studená") pěna je u matrací velmi oblíbená díky své dlouhodobé trvanlivosti, odolnosti proti deformacím a výborným odvětráváním. Perfektně reaguje na změnu polohy těla, čímž výrazně zvyšuje pohodlí při spánku. Pórovitá struktura pěny umožňuje ideální cirkulaci vzduchu, což výrazně eliminuje množení roztočů, vzniku plísní a snadno odvětrává absorbovanou vlhkost. Matrace LUXURY je tedy vhodná i pro alergiky.

Na kraji naleznete vrstvu velice kvalitní termoplastické paměťové pěny. Tato speciální pěna se pod vlivem teploty těla přizpůsobuje tvaru těla. Výsledkem je přirozená poloha těla a ideální opora. Tato matrace je vhodná pro lidi trpící bolestí zad. Po navyknutí si na vlastnosti paměťové pěny ucítíte úlevu a již nebudete chtít jinou matraci.

 

Matrace je středně tvrdá, oboustranná (stupeň tvrdosti H3) s nosností do 100 kg. Výška matrace je 14 cm.

Složení matrace: studená pěna HR s hustotou 30 kg/m3, polyuretanová pěna s hustotou 25 kg/m3, termoplastická paměťová pěna s hustotou 30 kg/m3 

Potah: 100% polyester, prošívaný, hypoalergenní, snímatelný (na zip), lze prát v pračce na 30 °C.

Konstrukce jádra matrace: 2 cm profilovaná HR pěna, 9 cm PUR pěna, 2 cm profilovaná termoplastická paměťová pěna

Vzhledem k řezání materiálů matrací ve stlačeném stavu si výrobce vyhrazuje právo na odchylky rozměrů do +/- 3% u šířky i délky a +/-1 cm výšky matrace.

Výška matrace (cm):
14 cm
Jádro matrace:
Polyuretanová (PUR) pěna
Přídavné vrstvy matrace :
Studená (HR) pěna , Paměťová pěna