Matrace 200x90 cm
Pěnová matrace OZZY 200x90x20 cm - HR pěna se zvýšenou hustotou
Pěnová matrace OZZY 200x90x20 cm - HR pěna se zvýšenou hustotou

Pěnová matrace OZZY 200x90x20 cm - HR pěna se zvýšenou hustotou

5 689  vč. DPH
Při platbě převodem: 5 632 Kč
+

1-2 týdny

Zdarma při nákupu nad 6 999 Kč

ID270482
5 689 

1-2 týdny

Popis
Parametry

Pěnová matrace OZZY - HR pěna se zvýšenou hustotou

Kvalitní matrace, která se vyznačuje neuvěřitelným komfortem. Základem matrace OZZY je velmi odolná, pružná HR pěna se zvýšenou hustotou, která zajišťuje dokonalé přizpůsobení matrace anatomickému tvaru těla. Matrace disponuje 7 zónami s profilováním pro perfektní rozložení váhy a odlehčení namáhaným kloubům.

HR (hovorově "studená") pěna je u matrací velmi oblíbená díky své dlouhodobé trvanlivosti, odolnosti proti deformacím a výborným odvětráváním. Perfektně reaguje na změnu polohy těla, čímž výrazně zvyšuje pohodlí při spánku. Pórovitá struktura pěny umožňuje ideální cirkulaci vzduchu, což výrazně eliminuje množení roztočů, vzniku plísní a snadno odvětrává absorbovanou vlhkost. Matrace OZZY je tedy vhodná i pro alergiky.

Matrace je zabalena do PREMIUM COSIDO potahu, který je vyroben z nejkvalitnějších hypoalergenních materiálů první jakosti. Tento kvalitní potah prodlužuje životnost matrace, je prodyšný, takže matrace může dýchat a je také velmi příjemný na dotek.

Matrace je tvrdá, oboustranná (stupeň tvrdosti H4) s nosností do 120 kg. Výška matrace je 20 cm.

Složení matrace: studená HR pěna s hustotou 30 kg/m3

Potah: 100% polyester, prošívaný, hypoalergenní.

Konstrukce jádra matrace: 19 cm vysoce elastická HR pěna 

Vzhledem k řezání materiálů matrací ve stlačeném stavu si výrobce vyhrazuje právo na odchylky rozměrů do +/- 3% u šířky i délky a +/-1 cm výšky matrace.

Výška matrace (cm):
20 cm
Jádro matrace:
HR ("studená") pěna