Košík
MATRACE 200x160 cm

Pěnová matrace REGOR 200x160x17 cm - paměťová pěna/HR pěna

Pěnová matrace REGOR 200x160x17 cm - paměťová pěna/HR pěna
8 699 
7 349 

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 4 999 Kč


+

1-2 týdny

ID98340
Popis
Parametry

Pěnová matrace REGOR 200x160 cm - pěna/paměťová pěna/HR pěna

Kvalitní a velice pohodlná matrace, která se vyznačuje využitím moderních technologií a materiálů. Základem matrace REGOR je 7zónová kvalitní HR pěna (hov. studená pěna). HR pěna je u matrací velmi oblíbená díky své dlouhodobé trvanlivosti, odolnosti proti deformacím a výborným odvětrávacím vlastnostem. Perfektně a rychle reaguje na změnu polohy těla. Absorbuje pohyby uživatele aniž by je přenášel dále matrací. Pórovitá struktura pěny umožňuje ideální cirkulaci vzduchu, což výrazně eliminuje množení roztočů, vzniku plísní a snadno odvětrává absorbovanou vlhkost. Matrace REGOR je tedy vhodná i pro alergiky.

HR pěna je ohraničena z obou stran kvalitní polyuretanovou pěnou, která zajišťuje dokonalé přizpůsobení matrace tvaru těla. Pěna má vysokou odolnost proti deformacím a velice dobře odvětrává. Dobře reaguje na změnu polohy těla, čímž výrazně zvyšuje pohodlí při spánku. Struktura použité pěny umožňuje bezproblémovou cirkulaci vzduchu.

Z jedné strany naleznete vrstvu velice kvalitní termoplastické paměťové pěny. Tato speciální pěna se pod vlivem teploty těla přizpůsobuje tvaru těla. Výsledkem je přirozená poloha těla a ideální opora. Tato matrace je vhodná pro lidi trpící bolestí zad. Po navyknutí si na vlastnosti paměťové pěny ucítíte úlevu a již nebudete chtít jinou matraci.

Matrace je středně tvrdá, oboustranná (stupeň tvrdosti H3) s nosností do 100 kg. Výška matrace je 17 cm.

Složení matrace: studená HR pěna s hustotou 30 kg/m3, termoplastická paměťová pěna s hustotou 30 kg/m3 

Potah: 100% polyester, prošívaný, hypoalergenní, snímatelný (na zip), lze prát v pračce na 30 °C.

Konstrukce jádra matrace: 2 cm termoplastická paměťová pěna, 2 cm PUR pěna, 6 cm HR pěna, 6 cm PUR pěna

Vzhledem k řezání materiálů matrací ve stlačeném stavu si výrobce vyhrazuje právo na odchylky rozměrů do +/- 3% u šířky i délky a +/-1 cm výšky matrace.

Jádro matrace:
  • HR ("studená") pěna
Přídavné vrstvy matrace :
  • Paměťová pěna
  • Polyuretanová (PUR) pěna