Košík
MATRACE 200x160 cm

Pěnová matrace STANDARD+ COCO 200x160x13 cm - paměťová pěna/kokos

Pěnová matrace STANDARD+ COCO 200x160x13 cm - paměťová pěna/kokos
6 499 
5 749 

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 4 999 Kč


+

1-2 týdny

ID98299
Popis
Parametry

Pěnová matrace STANDARD+ COCO 200x160 cm - pěna/paměťová pěna/kokos

Kvalitní, ale cenově velice dostupná v poměru cena/výkon. Základem matrace STANDARD+ COCO je 7zónová kvalitní polyuretanová pěna, která zajišťuje dokonalé přizpůsobení matrace tvaru těla. Pěna má vysokou odolnost proti deformacím a velice dobře odvětrává. Perfektně reaguje na změnu polohy těla, čímž výrazně zvyšuje pohodlí při spánku. Pórovitá struktura pěny umožňuje ideální cirkulaci vzduchu, což výrazně eliminuje množení roztočů, vzniku plísní a snadno odvětrává absorbovanou vlhkost. Matrace STANDARD+ COCO je tedy vhodná i pro alergiky.

Z jedné strany naleznete vrstvu velice kvalitní termoplastické paměťové pěny. Tato speciální pěna se pod vlivem teploty těla přizpůsobuje tvaru těla. Výsledkem je přirozená poloha těla a ideální opora. Tato matrace je vhodná pro lidi trpící bolestí zad. Po navyknutí si na vlastnosti paměťové pěny ucítíte úlevu a již nebudete chtít jinou matraci. 

Z druhé strany je umístěno organické kokosové vlákno. Benefity jsou hlavně skvělé antialergické vlastnosti a dokonalá ochrana proti roztočům a mikroorganismům, ale také veliká prodyšnost a odvod vlhkosti. Kokosové vlákno matraci příjemně zpevní a dodá jí správnou tuhost. Pokud máte rádi spánek na tvrdší matraci, tak si oblíbíte spánek na straně s kokosovým vláknem, kde je tvrdost H4.

Matrace je středně tvrdá, oboustranná (stupeň tvrdosti H3/H4) s nosností do 100 kg. Výška matrace je 12 cm.

Složení matrace:  kokosové vlákno, polyuretanová pěna T25 s hustotou 25 kg/m3, termoplastická paměťová pěna s hustotou 30 kg/m3 

Potah: 100% polyester, prošívaný, hypoalergenní, snímatelný (na zip), lze prát v pračce na 30 °C.

Konstrukce jádra matrace: 1 cm kokosové vlákno, 9 cm PUR pěna, 2 cm termoplastická paměťová pěna

Vzhledem k řezání materiálů matrací ve stlačeném stavu si výrobce vyhrazuje právo na odchylky rozměrů do +/- 3% u šířky i délky a +/-1 cm výšky matrace.

Jádro matrace:
  • Polyuretanová (PUR) pěna
Přídavné vrstvy matrace :
  • Kokos
  • Paměťová pěna