Matrace 200x90 cm
Pěnová matrace TORIDE 200x90x19 cm - BIO pěna/latex
Pěnová matrace TORIDE 200x90x19 cm - BIO pěna/latex

Pěnová matrace TORIDE 200x90x19 cm - BIO pěna/latex

7 989  vč. DPH
Při platbě převodem: 7 909 Kč
+

1-2 týdny

Zdarma
ID98728
7 989 

1-2 týdny

Popis
Parametry

Pěnová matrace TORIDE - BIO pěna/latex 

Luxusní matrace složená z přírodního latexu a BIO pěny pro maximální komfort. Základem matrace TORIDE je prvotřídní BIO pěna s vysokým obsahem rostlinných olejů z obnovitelných zdrojů. Tato pěna se vyznačuje vysokou flexibilitou a stabilitou. BIO pěna zajišťuje perfektní klima pro spánek a je zdrojem energie pro tělo i duši. Pórovitá struktura pěny umožňuje ideální cirkulaci vzduchu, což výrazně eliminuje množení roztočů, vzniku plísní a snadno odvětrává absorbovanou vlhkost. Matrace TORIDE je tedy vhodná i pro alergiky.

Matrace je z jedné strany obohacena o vrstvu latexu, který zajišťuje efektivní provzdušnění matrace během spánku. Při každém pohybu na matraci dochází k stlačování a zpětnému roztahování latexu, čímž dochází k proudění vzduchu vnitřními kanálky. Latex je díky své vysoké elasticitě velmi odolný a příjemně pevný. Strana matrace s latexem tedy má tvrdost H3. Latex vydrží řadu let bez zjevných změn v jeho struktuře. 

Matrace je středně tvrdá-tvrdá, oboustranná (stupeň tvrdosti H3-H4) s nosností do 100 kg. Výška matrace je 19 cm.

Složení matrace: BIO pěna s hustotou 30 kg/m3, latexová vrstva (20% přírodní latex s hustotou 60kg/m3, 80% syntetický latex s hustotou 60 kg/m3) 

Potah: 100% polyester, prošívaný, hypoalergenní, snímatelný (na zip), lze prát v pračce na 30 °C.

Konstrukce jádra matrace:  14 cm BIO pěna, 4 cm latex

Použitý latex se pyšní certifikací EuroLATEX Eco Standard od německého institutu TFI. Je tedy zaručena shoda s evropskými normami v oblasti zdraví a životního prostředí. Ke sklízení přírodního latexu jsou vybírány pouze guatemalské lesy, které projdou přísnými normami pro obnovitelné hospodářství lesů FSC. Není překvapením, že matrace nese i označení Öko-Tex Standard 100, protože jsou použity pouze nezávadné materiály bez pesticidů, těžkých kovů i formaldehydu.

Vzhledem k řezání materiálů matrací ve stlačeném stavu si výrobce vyhrazuje právo na odchylky rozměrů do +/- 3% u šířky i délky a +/-1 cm výšky matrace.

Výška matrace (cm):
19 cm
Jádro matrace:
BIO pěna
Přídavné vrstvy matrace :
Latex