Košík
KOLEKCE RŮŽOVÁ PRINCEZNA

Regál RŮŽOVÁ PRINCEZNA se stolkem - TYP A

Regál RŮŽOVÁ PRINCEZNA se stolkem - TYP A
5 999 
5 549 
+
1-3 týdny
ID94840

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 9 999 Kč

Popis
Parametry

Psací stůl s regálem - RŮŽOVÁ PRINCEZNA TYP A 

Vyznačuje se vysokou kvalitou řemeslného zpracování. Pevnost produktu zajišťují kvalitní lamino desky o šířce 18 mm včetně PVC/ABS hran, které jej chrání před mechanickým poškozením a vnikáním vlhkosti. Tento moderní produkt z naší nabídky splňuje poslední designové trendy a lehce tak zapadne do libovolného moderního pokojíku mladého studenta. Vytvořte pro vaše díte to nejlepší prostředí, ve kterém bude radost se učit.

Tento regál je na první pohled odlišný od všech ostatních a to vyčnívajícím stolkem. Tento neotřelý vzhled bude jistě středem pozornosti každé návštěvy. Díky svému tvaru a výběru polohy regálu na pravou či levou stranu, je ideální do rohu pokoje. Maximálně tak využijete prosto v pokoji. Chromové nohy stolu je možné nezávisle na sobě výškově nastavit v rozmezí 1,5 cm.

Regál má k dispozici spoustu úložného prostoru. Ve spodní části to je velká skříňka s dvířky. Na ní menší polička na odkládání drobností pod stolem. V úrovni stolu velká police, která ladnou křivkou přechází z široké police do zúženého stolu a nad nimi dvě police rozdělené celkem do čtyř boxů.

Zboží je dodáváno v demontu.
Výběr barvy určuje barvu horní a spodní lišty (na obrázku liliová).

Rozměry stůl:
šířka: 120 cm
hloubka: 50 cm (přecházející do knihovny 80 cm)

Rozměry regál:
šířka: 80 cm 
výška: 190 cm 
hloubka: 40 cm 

Nábytek

Typ nábytku:
  • Psací stůl
  • Úložný regál
Vzor určený:
  • pro holku