HAPPY DAYS na MAXMAX.cz jsou tady! Mimořádná SLEVA -5 % NA VŠE s kódem: HAPPY
Samolepky bordura
Samolepky na zeď BORDURA COLOR - vzor 8

Samolepky na zeď BORDURA COLOR - vzor 8

Běžně: 549 Kč Ušetříte 163 Kč (42 %) oproti běžné / doporučené MOC v internetových nebo kamenných prodejnách. Více zde.
od 386  vč. DPH

Omlouváme se,
ale tento produkt
není již v prodeji.

Související produkty

Zdarma při nákupu nad 7 999 Kč

ID24968*
od 386 

Vyprodáno

Popis

Samolepka na zeď BORDURA color - samolepící dekorace

Nadčasově elegantní a zároveň moderní jsou bordury na zeď, které Vám nabízíme. Dokážou oživit, zútulnit, pocitově zdokonalit interiér. Jednobarevné dekorační bordury na zeď se perfektně hodí do každého moderního bytu, díky matnému povrchu neodrážejí světlo, po aplikaci na povrch stěny vypadají jako malované. Bordury jsou zhotoveny z vysoce kvalitní samolepící fólie, lze je aplikovat na všechny běžné hladké povrchy - stěny, dveře, okna, nábytek, obklady... Díky našim krásným samolepkám můžete z každého interiéru během krátké chvíle vytvořit originální místo pro život, záleží pouze na Vaší fantazii, jak borduru na zeď nalepíte. Odstín samolepky můžete vybírat z bezmála třiceti různých barev, dokonale tak ladí ke každé barvě stěny. Příklady použití bordur naleznete v rozsáhlé fotogalerii.

Velikost archu: 95 x 35 cm! Pokud potřebujete borduru přes celou stěnu, objednejte adekvátní počet kusů a bordury jednoduše nalepte vedle sebe. Barvu bordury můžete vybírat ze 28 barevných odstínů! 

Návod na použití: Po rozbalení nechte samolepku alespoň 24 hodin v klidu narovnat. Vyberte hladký povrch, ujistěte se, zda je čistý a suchý. Transportní fólii důkladně přitlačte k samolepce. Sejměte podkladový papír a přiložte samolepku na zeď do požadované polohy. Důkladně vyhlaďte. Poté odstraňte transportní fólii. Lepení je velmi jednoduché, při aplikaci se neušpiníte, nepoškodíte zeď ani nábytek. Výhoda této samolepky je, že ji můžete nalepit na zeď jako celý arch najednou nebo každou samolepku zvlášť podle vlastního uvážení. 

Dodací lhůty: Vzhledem k velkému množství motivů a barevných kombinací jsou tyto samolepky vyráběny zákazníkům na míru na základě objednávek. Samolepky se tisknou v časových intervalech uvedených pod cenou produktu.

Upozorňujeme, že tyto samolepky nejsou vhodné na velmi hrubé, mastné nebo jinak poškozené povrchy. S každou samolepkou je dodáván návod k lepení, který je nutné dodržovat. Tento návod naleznete také v sekci Tipy a rady.