DNES SLEVA -10 % na všechny matrace, toppery a chrániče matrací s kódem: MAXRELAX
Matrace 200x90 cm
Taštičková matrace PREMIUM ACTIVE 200x90x28 cm paměťová pěna/kokos/latex

Taštičková matrace PREMIUM ACTIVE 200x90x28 cm paměťová pěna/kokos/latex

7 889  vč. DPH
+

1-2 týdny

Zdarma při nákupu nad 7 999 Kč

ID96311
7 889 

1-2 týdny

Popis
Parametry

Taštičková matrace PREMIUM ACTIVE - pěna/latex/kokos/paměťová pěna/ovčí vlna

Prémiová matrace, která se vyznačuje vysokým komfortem a nadstandardním provedením.

Základem matrace PREMIUM ACTIVE jsou 18cm taštičkové pružiny nanoHARD s hustotou 289 ks/m2, které rozdělují matraci do 7 anatomických zón lišicích se tuhostí pro správné rozložení váhy a uvolnění těla. Pružiny fungují nezávisle na sobě a každá má vlastní obal, takže perfektně absorbují pohyby a nepřenáší je dále. To jistě oceníte u větších matrací, kde vedle sebe leží dva lidé. Pružiny jsou z obou stran překryty přírodním filcem, který chrání pěnu před poškozením a polyuretanovou pěnou, která značně pomáhá v rozložení váhy na více pružin. Struktura matrace umožňuje ideální cirkulaci vzduchu, což výrazně eliminuje množení roztočů, vzniku plísní a snadno odvětrává absorbovanou vlhkost. Matrace PREMIUM ACTIVE je díky použitým materiálům a systému odvětrávání vhodná i pro alergiky.

Matrace je obohacena o vrstvu latexu, který zajišťuje efektivní provzdušnění matrace během spánku. Při každém pohybu na matraci dochází k stlačování a zpětnému roztahování latexu, čímž dochází k proudění vzduchu vnitřními kanálky. Latex je díky své vysoké elasticitě velmi odolný a příjemně pevný. Strana matrace s latexem tedy má tvrdost H3. Latex vydrží řadu let bez zjevných změn v jeho struktuře.

Vrstva z kokosových vláken, umožňuje potřebnou cirkulaci vzduchu, což výrazně eliminuje množení roztočů a vzniku plísní. Kokosové vlákno matraci markantně zpevňuje a zvyšuje také její nosnost. 

Vrstva velice kvalitní termoplastické paměťové pěny se pod vlivem teploty těla přizpůsobuje tvaru těla. Výsledkem je přirozená poloha těla a ideální opora. Tato pěna je vhodná pro lidi trpící bolestí zad. Po navyknutí si na vlastnosti paměťové pěny ucítíte úlevu a již nebudete chtít jinou matraci.

Matrace je středně tvrdá, oboustranná (stupeň tvrdosti H2/H3). Ideální nosnost je do 100 kg. Výška matrace je 28 cm.

Složení matrace: taštičkové pružiny, polyuretanová pěna s hustotou 25 kg/m3, latexová vrstva (20% přírodní latex s hustotou 60kg/m3, 80% syntetický latex s hustotou 60 kg/m3), přírodní kokosová vlákna, termoplastická paměťová pěna s hustotou 30 kg/m3 

Potah: 100% polyester, prošívaný, hypoalergenní, snímatelný (na zip), lze prát v pračce na 30 °C.

Konstrukce jádra matrace: 2 cm klimatické vlákno + latex, 1 cm kokosové vlákno, 2 cm PUR pěna, filcový oddělovač pružin, 18 cm taštičkové pružiny nanoHARD, filcový oddělovač pružin, 2 cm PUR pěna, 2 cm termoplastická paměťová pěna, ovčí vlna

Použitý latex se pyšní certifikací EuroLATEX Eco Standard od německého institutu TFI. Je tedy zaručena shoda s evropskými normami v oblasti zdraví a životního prostředí. Ke sklízení přírodního latexu jsou vybírány pouze guatemalské lesy, které projdou přísnými normami pro obnovitelné hospodářství lesů FSC. Není překvapením, že matrace nese i označení Öko-Tex Standard 100, protože jsou použity pouze nezávadné materiály bez pesticidů, těžkých kovů i formaldehydu.

Vzhledem k řezání materiálů matrací ve stlačeném stavu si výrobce vyhrazuje právo na odchylky rozměrů do +/- 3% u šířky i délky a +/-1 cm výšky matrace.

Výška matrace (cm):
28 cm
Jádro matrace:
Taštičkové pružiny 289 ks/m2
Přídavné vrstvy matrace :
Latex , Kokos , Paměťová pěna , Polyuretanová (PUR) pěna