Košík
ZÁVĚSNÉ WC

Závěsné WC LUCIO RIMLESS

Závěsné WC LUCIO RIMLESS
4 249 

Omlouváme se,
ale tento produkt
není již v prodeji.

Podobné produkty

Vyprodáno

ID67396

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 9 999 Kč

Popis
Parametry

Závěsné WC LUCIO RIMLESS

Závěsné WC Vám bude dobrým společníkem v moderní koupelně stejně jako ve WC místnosti. Díky svým rozměrům může závěsné WC ušetřit prostor, který můžete využít na něco jiného, například na prodloužení koupelny, a tak si dopřát prostor například pro vanu. 

Systém RIMLESS zaručuje hygienické splachování díky klozetu bez okrajového splacovacího kruhu. WC je tak bez záhybů, kde se běžně usazují nečistoty a bakterie. Čištění je tak pohodlnější a efektivnější. 

Závěsné WC je velmi odolné a je tvořeno ze stejných materiálů, jako klasické záchody. Nosnost je velmi vysoká, a proto se nemusíte bát, i když máte nějaké to kilo navíc. Díky svému skvělému designu a užitné hodnotě navíc závěsná WC ta klasická, stojací WC, v mnohem předčí. Závěsné mísy jsou tak právem v současné době chápány jako dominanta moderní koupelny.

Prkénko z DUROPLASTU s pomalým padáním Soft Close k WC LUCIO RIMLESS zdarma!

Materiál: Bílá keramika
Rozměr: 485 x 360 x 340 mm
Rozteč šroubů: 18 cm

Upevňovací šrouby nejsou součástí balení.

Barva:
  • Bílá

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ K VÝROBKŮM Z MOLITANU / PUR PĚNY - Vážení zákazníci, vzhledem k aktuálnímu kritickému nedostatku molitanu na evropském trhu není až do vyřešení problému většina výrobců schopna dodávat jakékoliv výrobky z molitanu. To se týká především MATRACÍ, MOLITANOVÝCH SEDAČEK, KŘESÍLEK apod. Berte proto prosím na vědomí, že v případě objednání takového zboží Vám budou termíny dodání z naší strany dodatečně potvrzeny nebo Vás budeme muset bohužel informovat o nedodání Vámi objednaného zboží. To se týká také postelí, jejichž součástí doposud byly matrace zdarma. Výrobci nejsou aktuálně schopni tyto matrace k postelím dodat. Děkujeme za pochopení této výjimečné situace.