HAPPY DAYS na MAXMAX.cz jsou tady! Mimořádná SLEVA -5 % NA VŠE s kódem: HAPPY
Matrace 160x80 cm
Dětská matrace ADRIA 160x80x11 cm - pěna/HR pěna

Dětská matrace ADRIA 160x80x11 cm - pěna/HR pěna

2 989  vč. DPH
+

1-2 týdny

Zdarma při nákupu nad 7 999 Kč

ID99327
2 989 

1-2 týdny

Popis
Parametry

Dětská matrace ADRIA 160x80 cm - pěna/HR pěna

Kvalitní dětská matrace, která se vyznačuje vysokým komfortem a nadstandardním provedením. Základem matrace ADRIA je 7zónová elastická HR pěna, která zajišťuje dokonalé přizpůsobení matrace tvaru těla. HR (hovorově "studená") pěna je u matrací velmi oblíbená díky své dlouhodobé trvanlivosti, odolnosti proti deformacím a výborným odvětráváním. Perfektně reaguje na změnu polohy těla, čímž výrazně zvyšuje pohodlí při spánku. Pórovitá struktura pěny umožňuje ideální cirkulaci vzduchu, což výrazně eliminuje množení roztočů, vzniku plísní a snadno odvětrává absorbovanou vlhkost. Matrace ADRIA je tedy vhodná i pro alergiky.

Z jedné strany naleznete vrstvu velice kvalitní 7zónové studené pěny (HR pěny - z anglického High Resilience). Tato vysoce pružná pěna je oblíbená hlavně díky skvělé termoregulaci. Pórovitá struktura zajišťuje dobrou prodyšnost, tedy dobře vyrovnává teplotní rozdíly. V létě vás bude tato pěna chladit a v zimě zahřívat. Tato pěna s označením N2538 má oproti běžné HR pěně ještě navíc zvýšenou pevnost a propustnost vzduchu. 

Tato matrace ze série 4KIDS je vytvořena speciálně pro ty nejmladší uživatele. Jsou v ní použity materiály nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti a a zajišťují maximální komfort pro dobrý spánek. 

Matrace je středně tvrdá, oboustranná (stupeň tvrdosti H2/H3) s nosností do 90 kg. Výška matrace je 11 cm.

Složení matrace: jádro ze studené pěny HR s hustotou 30 kg/m3, polyuretanová pěna s hustotou 25 kg/m3, masážní R44 HR pěna

Potah: 100% polyester, prošívaný, hypoalergenní, snímatelný (na zip), lze prát v pračce na 30 °C.

Konstrukce jádra matrace: 2 cm anatomická HR pěna R44, 6 cm HR pěna, 2 cm PUR pěna

Vzhledem k řezání materiálů matrací ve stlačeném stavu si výrobce vyhrazuje právo na odchylky rozměrů do +/- 3% u šířky i délky a +/-1 cm výšky matrace.

Výška matrace (cm):
11 cm
Jádro matrace:
Studená (HR) pěna
Přídavné vrstvy matrace :
Studená (HR) pěna , Polyuretanová (PUR) pěna